Skocz do zawartości

Wisielec, Cesarzowa i Koło Fortuny


Paiamon

Polecane posty

W Mojej interpretacji to wygląda mi na udane przejście inicjacji, zrozumienie i spokój, a czeka mnie dzięki temu dobra passa znaczna poprawa materialna.

Ciemność dąży do Światła, Ślepota do śmierci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś może tak. Trochę jednak jeszcze pokręcisz się w kółko, zanim zrozumiesz na czym polega materia. Wisielec (XII) wskazuje na to samo co Kapłanka (II) w Twoim poprzednim pytaniu o sprawy finansowe - najpierw wiedza i nauka, poświęcenie czasu i cierpliwość, a dopiero potem zrozumienie, świadome działanie i materialne efekty (Cesarzowa + Koło Fortuny). Zanim Odyn zdobył wiedzę długo wisiał na Yggdrasilu ;)

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez (Wisielec) cierpliwość w niewygodnej sytuacji ( bo przecież wolimy dostać/mieć/wiedzieć coś już teraz, szybko niż mozolnie do tego dochodzić), zastój w działaniu, kiedy nie można czegoś przeskoczyć i trzeba dochodzić do tego małymi kroczkami (jak wychowujemy dziecko, ono najpierw pełza, później chodzi, a Cesarzowa jako ta, która mówi o rodzinie, wychowaniu dzieci). twoja sytuacja ma szansę diametralnie się zmienić (obrócić się jak Koło Fortuny na dobre lub złe, w zależności od Twoich działań).

Tak to widzę.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...