Skocz do zawartości

Czy do siebie wrocimy


marksa

Polecane posty

Witam.

Zanim zadalam pytanie na forum o moja przyszlosc zwiazku kolezanka uzyla rozkladu czy do siebie wrocimy i chcialabym uslyszec wasze opinie. Przedstawiam rozkład i moja inrepretacje:

1. Obecna sytuacja miedzy ludźmi -9 mieczy.

Wiadomo ze oznacza to smutek depresje i lzy. Co sie zgadza.

2. Moja postawa - cesarzowa.

Probuje wyniesc sie duma i trzymac własnych zasad. Chce byc silna i wyniosla korzystac z madrosci swoich doswiadczen.

3. Cp powinnam zrobic by miec szanse sie pojednac - 6mieczy.

Ja uwazam ze odciac sie. Oddać kontrole nad tym co sie dzieje i plynac z prądem. Odciac sie i nabrac dystansu.

4. Co on mysli - 2 bulaw

Mysli duzo i bije sie z myslami ale nie robi nic.

5. Co on zamierza - księżyc

Tu mam lekki problem. Manipulacja? Proba wplyniecia na moje uczucia ?

6. Zrodlo problemu - 2 kielichow.

Tu rowniez mam problem. Mysle ze moze byc emocjonalnie zaangazowany w cos innego lub waha sie czy nie byc z kims innym.

7. Czy ppwrpt do siebie ma sens? - paz mieczy

Tak ale czeka nas duzo dyskusji i nawet kłótni zeby to naprawic.

8. Czy ostatecznie wroca do siebie - cesarz

Zawsze odpowiada na tak. Ale byłoby to na jego zasadach i wg jego regul.

 

Co o tym myślicie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład mówi o tym, o czym pisałyśmy w Twoim wątku tutaj: viewtopic.php?f=332&t=3994

Póki mężczyzna nie poukłada się ze swoimi wewnętrznymi emocjami i dylematami (2 buławy, Księżyc) nie będzie możliwości stworzenia stabilnego związku. Ta stabilizacja powinna wyjść od niego (Cesarz). Warto, abyś się zdystansowała (6 mieczy) i nie ponaglała go, nie naciskała, ponieważ wyjdą z tego dodatkowe konflikty między Wami (Paź mieczy).

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm bardzo interesujace. Ja niestety wciaz jestem laikiem i nie umiem czytac calej historii kart ale rozbieram je na czynniki pierwsze i robie kazda karte po kolei. Czy pomoglabys mi sie odnieść do karty dwoch pucharów i jakos to wszystko podsumować? Czy patrząc na ten rozklad uwazasz ze szansa jest? Poki co wzięłam sobie rade dystansu do serca bo na sile nic sie nie zdziala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kielichy odnoszą się do uczuciowej relacji między Wami. W tym jest problem, o to pytasz. W schemacie rozkładu ta dwójka leży w jednym rzędzie z Paziem i Cesarzem. Widać więc, że pan Cesarz ma jakieś problemy w tworzeniu stabilnych związków, tworzą się w nim konflikty na tym tle.

Szansa jest zawsze. Tylko nie Ty masz tu moc decyzyjną. Chciałabyś, stąd Cesarzowa opisująca Ciebie, ale niestety... W tym momencie piłka jest po jego stronie, to on ma moc decyzyjną, dlatego wyszedł w Cesarzu.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w puchary to przeważnie karta mowiaca p bardzo dobrej plynnej relacji i połączeniu dusz. Tylko jak ja rozumiec jako problem? Czy problem polega na tym ze mamy dobra relacje? Czy chodzi o inna osobę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...