Skocz do zawartości

Czy w ciągu roku Pani X kogoś pozna?


Lucky20

Polecane posty

Witam:)

Zadałam pytanie kartom czy w ciągu roku Pani X ma szansę na nowy związek?

Proszę o pomoc w interpretacji, ponieważ moja może być trochę życzeniowa, znam osobę, której stawiałam karty a jestem początkująca :)

 

Użyłam rozkładu koło gdzie karty biegną wg czasu (nie pamiętam jak się nazywał). W środku jest wynik. Użyłam tali Visconti Sforza. Tylko AW.

 

1. XII Wisielec

2. III Cesarzowa

3. XVIII Księżyc

4. XXII Głupiec

5. XXI Świat

6. VII Rydwan

7. XVII Gwiazda - wynik

 

 

W przeszłości widzę utkwienie w martwym punkcie i taką sytuację, gdzie nic się nie dzieje, przerwa w związkach. Pani zajęta jest sobą. Cesarzowa przy księżycu to również kobieta zlękniona, zagubiona.Brak jej pewności siebie. W głupcu widzę nowy początek, takie ruszenie z kopyta. W dodatku karta świat zachęca do tego aby gdzieś wyjść, kogoś poznać. Wydaje mi się, że jest szansa na związek: Rydwan może oznaczać, że Pani pozna Pana, który zawróci jej w głowie. Gwiazda na końcu daje nadzieje na nowy początek i spełnienie jej marzeń (na karcie kobieta trzyma w ręku gwiazdę, nie wylewa wody do rzeki). Ja tak to widzę. Proszę o pomoc i uwagi co do rozkładu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za rozkład i co to znaczy, że biegną wg czasu, więc napiszę ogólnie co widzę. :)

Pani X zamknęła się w świecie własnych przeżyć i emocji, tylko tam czuje się bezpieczna i wolna. Wyjście poza tę strefę komfortu trochę potrwa, trochę postresuje. Możliwe jakieś randki. Jak nabierze pewności i poczucia własnej wartości to wejdzie w związek, ale raczej nie przed upływem wspomnianego roku. <czas>

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

 

W rozkładzie każda karta to biegnące wydarzenia. Pierwsze karty to mijające wydarzenia a więc stagnacja i te lęki, obawy, brak pewności siebie. Głupiec to bardziej teraźniejszość bo ona chce zapomnieć o przeszłości i ruszyć dalej, jest na to gotowa. Resztę odczytałam jako przyszłe wydarzenia. Ale ja się opieram również na tym co widzę u niej.

To opóźnienie na jakiej podstawie odczytywałaś? Dlatego, że jest Wisielec na początku rozkładu czy u Ciebie Gwiazda daje takie opóźnienie w wydarzeniach? Słyszałam, że z Gwiazdą jest czasem tak, że faktycznie się coś wydarzy ale z opóźnieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałam nic o opóźnieniu, przecież tu nie ma czegoś, na co trzeba zdążyć. Całość kart pokazuje, że wychodzenie poza swój bezpieczny świat (ten proces pokazują karty od 1 do 5, a więc grubo ponad połowa kart) potrwa około roku (bo o taki czas pytałaś), a dopiero później może zadziać się coś w kwestii związku. Gwiazda jako wynik pokazuje, że uda jej się odzyskać wiarę w siebie i otworzyć się wewnętrznie.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałam, że karty 1-5 obejmują rok, ale to, że obrazują proces wychodzenia ze stanu zawieszenia do stanu aktywności, czyli wyjścia poza strefę emocjonalnego komfortu, którą tu pokazuje. Stan emocjonalnego zawieszenia i zamknięcie się we własnym świecie to Wisielec, Cesarzowa, Księżyc i Głupiec + Świat. Głupiec wskazuje na potrzebę rozpoczęcia życia emocjonalnego, związkowego na nowo. Postanowienie więc jest, ale jeszcze mamy kartę Świata, czyli granicę do przekroczenia (świat wewnętrzny - świat zewnętrzny). Przekroczy - o tym informuje Rydwan. Dalej jest Gwiazda, która pojawiając się za Rydwanem informuje, że pani będzie pracowała nad odzyskaniem poczucia własnej wartości (niejako uzdrowieniem emocjonalnym) w kontaktach z mężczyznami.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ok teraz rozumiem :) Dziękuję za odpowiedź :)

Może masz link do tego rozkładu albo jesteś go w stanie odnaleźć?

Na pewno byłoby to pomocne w interpretacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem jest taki, że ja go dostałam od wróżki u której byłam kilka lat temu :) Generalnie tam była zasada, że pierwsze dwie karty to przeszłość, kolejne dwie teraźniejszość i kolejne dwie przyszłość. Ostatnia 7 karta to wynik. Tylko, że te karty układa się w kole i one wyznaczają kolejno po sobie następujące wydarzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...