Skocz do zawartości

Realizacja pomysłu


Pantsonfire

Polecane posty

1. Pomysł II pucharów

Cos może się nie udać, ale nie należy sie poddawać. Ważne zeby otworzyć sie na szerokie grono ludzi? (?)

2. Realizacja pomysłu IX monet

Myślę, ze wychodzi to pozytywnie, ale moze zająć mi duzo czasu, bedzie duzo pracy i się trochę tym pochłone. Cele sa realistyczne.

3. Efekt dzialania Słońce

Wszystko powinno doceniać i przynosić satysfakcje. Widać realizację marzeń i przełamanie strachu.

4. Co jest teraz? X kielichow

Teraz mam nadzieje i liczę na spełnienie mojego marzenia, dzieki którymu poprawi sie moja sytuacja materialna. Chociaż z drugiej strony zastanawiam sie czy nie chodzi o to, ze nic sie nie zmieni(?)

5. Co sie stanie jak zacznę działac? III bulaw

Czuje potrzeb zmian, a ta karta jest karta brama, ktora sugeruje zeby skoczyć na głęboką wodę. Mam swój bezpieczny świat, ale czas z niego wyjść. Nie mogę czekać musze odwazyc sie na dzialanie.

6. Jaki bedzie efekt dzialania? Paz mieczy

Ktoś bedzie zazdrosny i moze wbić szpilke w plecy? Bądź inni ludzie mogą wypowiadać sie negatywnie a ja od razu bede rozmyślac o tym.

7. Efekt docelowy

Nagły powiew powietrza w żagle. Patrzę tylko na to co bedzie. Obralam sobie cel mój ,,pomysł" moze mi w tym pomóc i tylko w ta stronę idę. Mozliwe że będzie duzo spraw do załatwiania, ruch, zmiany, zmiany. Gorący okres. Może być tak że będzie ni sie wiodło dobrze i nie bede umiała pop prostu sie zatrzymać.

 

Dobralam jeszcze dwie karty Pustelnik i II mieczy

Będę za bardzo taka Zosia Samosia? Ale bede do wszystkiego podchodzić z rozsądkiem. Pojawić sie mogą problemy i nie bede wiedziala w ktora stronę iść co wybrać.

Prosze o pomoc w interpretacji, powyższa jest moja. Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład jest chaotyczny. Jest punkt pomysłu, jego realizacji (czyli działania na jego rzecz) i później efekt tego działania. Później znów mowa o działaniu i znów o efekcie, a potem jeszcze raz efekt. Potem jeszcze są karty dobrane, ale nie wiadomo do czego i w jakim celu. Nie wiem czy ktoś podejmie się interpretacji takiego rozkładu, bo to misz-masz, z którego ciężko coś rozgryźć.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...