Skocz do zawartości

Jaki będzie nowy rok?


Lucky20

Polecane posty

Zadałam pytanie kartom jaki będzie nowy rok?

9 monet - 5 mieczy - 10 kielichów

W 9 monetach widzę swoje zadowolenie z sytuacji zawodowej, materialnej, realizacja celów. Natomiast mam problem z 5 mieczy... po niej wychodzi 10 kielichów mówiąca o szczęściu uczuciowym (obecnie jestem sama). Ale przed nią jest ta 5 mieczy i nie mam zupełnie pomysłu jak to interpretować. Ktoś pomoże? <szok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze chodzio zawirowania uczuciowe. Zanim osiągniesz spełnienie poznasz kilku mężczyzn. Wewnętrznie bedziesz czula się rozdarta, moze nie będziesz potrafiła komuś zaufać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam o tym czy ta karta nie oznacza odcięcia się od przeszłości? Ale to trochę życzeniowe myślenie... Ciężko mi powiedzieć bo pytanie było ogólne a nie dotyczyło tylko nowego roku pod względem uczuć. Ciężko mi to interpretować między tymi pozytywnymi kartami. Może chodzi o to, że kogoś poznam, ale ktoś zachowa się wobec mnie nie w porządku? I dopiero później będzie spełnienie uczuciowe? Nie mam zupełnie pomysłu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przyszło mi do głowy,że może ciężko bedzie Ci pogodzić sukces zawodowy ze sprawami rodzinno-uczuciowymi.

Trudno dokonac trafnej interpretacji przy ogólnym pytaniu. Ja jestem zwolenniczką zadawania kilku pytań w rozkladzie, gdzie każda karta cos oznacza. Wtedy prawie wszystko jest jasne i uklada sie w jedną, spojną całosć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2018 może być u Ciebie czasem zmian, przede wszystkim w Tobie. Zaczną zmieniać Ci się priorytety, postrzeganie pewnych spraw i ludzi oraz siebie. Zaczniesz uświadamiać sobie głębiej jak chciałabyś, żeby wyglądało Twoje życie. Jeśli jesteś krytyczna, pesymistycznie nastawiona do siebie, do życia to możliwe, iż zacznie się to zmieniać, poprawiać. Możliwe, że będziesz brała udział w jakichś kursach doszkalających i/lub rozwojowych, które dadzą Ci zadowolenie. Będziesz spełniała się zawodowo, finansowo - możliwe będą wyzwania, którym sprostasz. Możliwe również, że będziesz miała sytuacje, w których trzeba będzie podejmować szybkie ruchy, szybkie decyzje. Jeśli spotkasz się z jakimiś przykrościami lub jakieś sytuacje nie będą dla Ciebie korzystne to w efekcie okaże się to dla Ciebie pozytywne, coś na zasadzie "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło". Karty pokazują, że Twój sposób myślenia będzie miał w tym roku kluczowe znaczenie. Jeśli skupisz się na pozytywach, na osiągnięciach, a z porażek wyciągniesz pozytywne wnioski, będziesz bardziej zadowolona z życia, a rok zaliczysz do udanych.

 

5 mieczy jest kartą umysłowego ruchu, zmian, wychodzenia poza stałe wzorce i struktury myślenia, ale też potrafi mielić w kółko to samo nie przynosząc nam nic konstruktywnego. Przy 9 denarów jednak wskazuje, że masz lub będziesz miała fajne zasoby, z których można będzie czerpać satysfakcję życiową - 10 kielichów. Oczywiście tylko wtedy, jeśli nie jesteś osobą lubiącą stwarzać pesymistyczne wizje na temat siebie i swojego życia oraz skupiać się na brakach, zamiast na osiągnięciach i na tym budować swoje emocjonalne spełnienie.

Podsumowując... Rok może być wyjątkowo obfity w wyzwania zawodowe, finansowe i emocjonalne, które powinny Cię w efekcie usatysfakcjonować. :)

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...