Skocz do zawartości

Krzyż celtycki na uczucia


Vivre

Polecane posty

Pół roku temu zrobiłam sobie ten sam rozkład. Trochę się działo od tamtego czasu, więc postanowiłam to powtórzyć. Będę wdzięczna za czyjąś interpretację.

 

1. Moje życie uczuciowe obecnie: 4 buław - stagnacja, ale czuję się bezpiecznie. Nie spotykam się z nikim, ale mam dużo zajęć i nie cierpię bardzo na samotność. Otaczam się dobrymi znajomymi.

2. Co wpływa na moją obecną sytuację? III Cesarzowa - moja postawa. Nabrałam ostatnio trochę pewności siebie.

3. Co jest problemem? 0 Głupiec - moje niezdecydowanie, pewnie jeszcze lekka niedojrzałość i chęć nabywania nowych doświadczeń.

4. Przeszłość i wpływy: 3 buław - byłam dosyć aktywna w ostatnim czasie. Starałam się rozwijać i wychodzić do ludzi.

5. Świadome dążenie i cel: XX Sad ostateczny - chciałabym gwałtownych zmian w moich życiu uczuciowym.

6. Wydarzenia w najbliższym czasie: As kielichów - coś lub ktoś wzbudzi we mnie gwałtowne uczucia. Może kogoś poznam.

7. Karta rady: 8 mieczy - pozbądź się swoich lęków

8. Wpływy z zewnątrz mające wpływ na wynik: Król kielichów - jakiś mężczyzna lub duże natężenie uczuć.

9. Co powinnam wiedzieć? 3 monet - jeżeli kogoś poznam, to ta osoba może mieć do mnie dość luźny stosunek. Może będzie spotykała się z kimś jeszcze. W innym przypadku może powinnam po prostu dbać o dobre relacje z innymi.

10. Wynik: XXI Świat + 9 buław - tutaj mam problem. Chyba jakaś relacja źle się skończy.

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu zrobiłam sobie ten sam rozkład. Trochę się działo od tamtego czasu, więc postanowiłam to powtórzyć. Będę wdzięczna za czyjąś interpretację.

 

1. Moje życie uczuciowe obecnie: 4 buław - stagnacja, ale czuję się bezpiecznie. Nie spotykam się z nikim, ale mam dużo zajęć i nie cierpię bardzo na samotność. Otaczam się dobrymi znajomymi.

Wychodzenie, spędzanie czasu w gronie znajomych, jakieś imprezki, uroczystości

 

2. Co wpływa na moją obecną sytuację? III Cesarzowa - moja postawa. Nabrałam ostatnio trochę pewności siebie.

 

Tak ja napisałaś oprócz tego plus, że jesteś świadoma swoich wartości, wiesz czego oczekujesz kogo szukasz

 

3. Co jest problemem? 0 Głupiec - moje niezdecydowanie, pewnie jeszcze lekka niedojrzałość i chęć nabywania nowych doświadczeń.

Głupiec kojarzy mi się trochę z naiwnością

 

4. Przeszłość i wpływy: 3 buław - byłam dosyć aktywna w ostatnim czasie. Starałam się rozwijać i wychodzić do ludzi.

Może tutaj analizowałaś, przemyślałaś pewne sprawy, inaczej teraz podchodzisz do niech

5. Świadome dążenie i cel: XX Sad ostateczny - chciałabym gwałtownych zmian w moich życiu uczuciowym.

 

Myślę, że tutaj świadome dążenie do spotkania partnera, który jest Ci przeznaczony

 

6. Wydarzenia w najbliższym czasie: As kielichów - coś lub ktoś wzbudzi we mnie gwałtowne uczucia. Może kogoś poznam.

Czyli tutaj może pojawić się jakaś szansa, zauroczenie, albo takie cichutkie wzdychanie do kogoś

7. Karta rady: 8 mieczy - pozbądź się swoich lęków

Jak najbardziej tak, nie stwarzać sobie problemów

 

8. Wpływy z zewnątrz mające wpływ na wynik: Król kielichów - jakiś mężczyzna lub duże natężenie uczuć.

Starszy, ciepły uczuciowy facet

 

9. Co powinnam wiedzieć? 3 monet - jeżeli kogoś poznam, to ta osoba może mieć do mnie dość luźny stosunek. Może będzie spotykała się z kimś jeszcze. W innym przypadku może powinnam po prostu dbać o dobre relacje z innymi.

 

Przyszło mi na myśl, że może ktoś jest obok Ciebie, chciałaby nawiązać kontakt z Tobą, albo systematycznie szukać nie poddawać się?

 

10. Wynik: XXI Świat + 9 buław - tutaj mam problem. Chyba jakaś relacja źle się skończy.

Tutaj może coś się zakończyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...