Skocz do zawartości

Krzyż celtycki


Anika

Polecane posty

Witajcie spodobał się rozkład krzyża celtyckiego, która wcześniej robił Vivre, postanowiłam i ja sobie zrobić, może pomożecie w interpretacji, sobie to zawsze jakoś tak ciężej interpretować ;)

 

1 Moje życie uczuciowe obecnie: 3 Mieczy- tutaj smutek, żal, przygnębienie, że człowiek tam sam, a jeszcze jak patrzysz na koleżanki, które znalazły mężczyzn, to tak smutno się robi

2 Co wpływa na moją obecną sytuację- 7 monet i tutaj myślę, że nie ma innej opcji muszę czekać i być cierpliwa, a ja bym chciała tak już i teraz ;)

3 Co jest problemem? As buław może brak jakiś nowych okazji, brak aktywności

4 Przeszłość i wpływy :7 mieczy no tutaj może, kłamstwa zranienia, wykorzystywanie

5 Świadome dążenie i cel: As monet myślę, że tutaj świadome dążenie do trwałego, bezpiecznego o stałych fundamentach związku

6 Wydarzenia w najbliższym czasie: 8 mieczy chyba sama będę stwarzała sobie problemy, będę się ograniczać, może będę przez to unikać kontaktów z ludźmi

7 Karta rada Król Mieczy myślę, że może starać się brać wszystko analizować na chłodno rozumem, być bardziej zdecydowanym w życiu

8 Wpływy z zewnątrz mające wpływ na wynik: Królowa Mieczy: i znowu te miecze, może tu chodzi o kobietę rozsądną, opanowaną, która nie daje po sobie poznać emocji

9 Co powinnam wiedzieć Rycerz Buław o jakimś mężczyźnie? może przystojny ;)

10 Wynik Paź Kielichów i tu się zastanawiam czy chodzi tutaj o jakieś zauroczenie platoniczne, czy może jakaś okazja się nowa trafi, ale patrząc na te wszystkie karty to teraz nikogo chyba nie poznam.

 

Może coś, ktoś pomoże? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne masz karty, bo z jednej strony dużo negatywnych, ale rozkład kończy się pozytywnie.

Możliwe, że gdzieś tam wokół Ciebie pojawi się albo jest Rycerz buław, w którym możesz się zauroczyć, ale on może być zajęty przez Królową mieczy, więc nic z tym nie zrobisz - 8 mieczy. I ten Paź kielichów to takie platoniczne wzdychanie.

 

Oby za jakiś czas szczęście zaczęło bardziej dopisywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Vivre jakby mi wyszedł jakiś "księciunio" to bym się zdziwiła ;) a tak jakiś zajęty normalka jak zawsze :D

 

Dzięki za twoją odpowiedź ;*

 

Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę przyłączyć się do interpretacji to zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Dziwne masz karty, bo z jednej strony dużo negatywnych, ale rozkład kończy się pozytywnie.

Możliwe, że gdzieś tam wokół Ciebie pojawi się albo jest Rycerz buław, w którym możesz się zauroczyć, ale on może być zajęty przez Królową mieczy, więc nic z tym nie zrobisz - 8 mieczy. I ten Paź kielichów to takie platoniczne wzdychanie.

 

Oby za jakiś czas szczęście zaczęło bardziej dopisywać.

 

Jak rozkładałam ten rozkład miesiąc temu to myślałam o pewnym mężczyźnie, ale podjęłam kroki żeby o nim zapomnieć i ruszyć dalej. Bo nic z tej znajomości nie będzie. Nie ma co się łudzić. Podjęłam kroki, zarejestrowałam się na pewnym portalu, żeby poznać nowych ludzi to jeszcze wszystko świeże więc nie znalazłam nikogo z kim chciałabym się umówić.

 

Jeszcze raz dziękuje za pomoc <kwiatek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

1 Moje życie uczuciowe obecnie: 3 Mieczy- Oj trochę poturbowana jesteś w tych uczuciowych sprawach.

2 Co wpływa na moją obecną sytuację- 7 monet chyba doświadczenia jakich doznałaś w przeszłości oddalily Cię od wiary w uczucia i zrozumialas ze nic na sile.. trzeba czekac

3 Co jest problemem? As buław Twój zapal..  lub zapal panów. pojawia się tak szybko jak i szybko znika

4 Przeszłość i wpływy :7 mieczy  Zawiodłaś się nie tylko na facetach, ale i także na sobie

5 Świadome dążenie i cel: As monet tu sie potwierdzaja karty wyzej.. doswiadczenia z przeszlosci uswiadomily ci czego tak na serio oczekujesz 

6 Wydarzenia w najbliższym czasie: 8 mieczy jestes poblokowana, ciężko Ci teraz zaufac otworzyc sie sie bedzie na nowa relacje ale w tej 8 mysle takze ze sama troche sobie dokladasz czarnowidztwa ;)

7 Karta rada Król Mieczy odstaw emocje i dzialaj rozumem

8 Wpływy z zewnątrz mające wpływ na wynik: Królowa Mieczy: moze jakas kobieta wdowa rozwódka bedzie cie prowadzila np w doradzaniu 

9 Co powinnam wiedzieć Rycerz Buław ze rycek na bialym koniu szybko sie zjawia i szybko znika to nie kandydat dla Ciebie takich wek.

10 Wynik Paź Kielichów taka trochę niedojrzala karta hmm ewentualnie poznasz duzo młodszego od siebie faceta

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Szyszka :) wszystko się zgadza, tak jak napisałaś, może jak będę miała czas to zrobi nowy rozkład i zobaczę co mi teraz karty pokażą, dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam :) 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2018 o 18:39, Anika napisał:

Dziękuje Szyszka :) wszystko się zgadza, tak jak napisałaś, może jak będę miała czas to zrobi nowy rozkład i zobaczę co mi teraz karty pokażą, dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam :) 

Nie ma sprawy, wstawiaj nowy rozklad ;) A ja będę wdzięczna, jeśli mogłabyś zerknąć na mój rozkład który wstawiłam > na sprawę w sądzie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...