Skocz do zawartości

Prosba o pomoc w interpretacji


Millywitchone

Polecane posty

Kochane/ni,

Mam maly problem. Podoba mi sie pewien mezczyzna i postanowilam ze po raz pierwszy sama sobie postawie karty. I zadalam pytanie "co miedzy nami sie wydarzy" i tu wyszlo mi as kielichow, 9 denarow, 9 kielichow. Co zinterpretowalam jako zauroczenie, realacje o podtekscie seksualnym ale taka troche opierajaca sie na whobrazeniu moim na jego temat. Ale generalnie rozumiem ze "cos" sie wydarzy.

Zapytalam wiec karty czy on jest zainteresowany wogole mna i tu wyszlo 5 denarow, 4 kielichow i pustelnik. Czyli zdecydowanie nie jest.

Zastanawiam sie czy odpowiedz na pierwsze pytanie nie wynikala z mojego podswiadomego nastawienia natomiast druga ze jest ta zgodna z prawda odpowiedzia bo raczej nie moglam sie na nia nastroic. <bezradny>

I prosze moze ktoras z dobrych duszyczek o sprawdzenie co bedzie miedzy nami Milena i Gracjan.

 

Z gory dziekuje za pomoc <hejka>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

As pucharów jednostronne uczucie jest, i dwie 9ki też mówią o takiej samotności ale nie nieszczęśliwej. 9 pucharów to życzeniowa karta , będzie się super przy nim czuła ale wątpię że coś się wydarzy między wami. Z poniższych kart wychodzi że on cię w ogóle nie zauważa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...