Skocz do zawartości

Glupiec, sprawiedliwość, wisielec


Lucy.liu

Polecane posty

To są karty jakie wylosowalam na pytanie co mam zrobić by zacząć poznawać nowych ludzi (mężczyzn) no trochę zbaraniałam przy tej sprawiedliwości i wisielcu Ooo<szok> myślę że powinnam zrobić odwrót od tego co było, nastawić się na nowe przygody, zabawę, beztroskę i spontaniczność, żyć tu i teraz i czerpać z życia pełnymi garściami. Wisielca może i też rozumiem ale albo w sensie ze mam czekać na odpowiedni moment albo spojrzeć na swoje dotychczasowe życie uczuciowe z innej strony. A sprawiedliwość? "Dobrze się zastanów zanim wybierzesz żebyś nie miała wyrzutów sumienia ani nie zalowala pochopnej decyzji"? Mało uczuciowa ta karta, moja jest z initiatory golden dawn i bardzo mi się podoba :) tylko nie bardzo ja rozumiem w tym pytaniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniać siebie w taki sposób, który w efekcie stopuje Twoją aktywność w temacie, o który pytasz.

Sprawiedliwość to przeglądanie się w oczach innych i poleganie na ich opinii, obawa przed oceną.

Nie jesteś spontaniczna, naturalna, blokujesz się i w efekcie życie towarzyskie wisi, zamiast się rozwijać.

Sama też nie oceniaj pochopnie innych, dawaj szansę na poznanie Ciebie, a sobie czas na poznanie innych.

Taki zestaw kart można nazwać krótko - zachowawczość.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za pomoc w interpretacji i rozjaśnienie tematu :) no nie do końca pasuje z tą sprawiedliwością do mnie, mało jestem podatna na wpływy innych i ich ocenę, przyszło mi do głowy jeszcze, że ta sprawiedliwość oznacza, że najpierw muszę rozliczyć przeszłość (w głowie mi mocno siedzi jeden pan, na którego też tutaj postawiłam rozkład) i dopiero wtedy mogę się rozglądać za innymi.. z tym żeby nie oceniać innych i dać sobie czas to myślę że w punkt ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytasz o to jak Cię pan postrzega to właśnie jest przeglądanie się w czyichś oczach i o tym właśnie mówi Sprawiedliwość. Póki się nie przekonasz lub nie odpuścisz nie ruszysz z nowym.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupiec rozpoczynający rozkład mówi o tym, że z jakichś powodów mężczyźni nie traktują Cię poważnie, jako kandydatki na partnerkę, i jest tak już od dawna (Wisielec) - a dlaczego tak się dzieje, to już powinnaś sama dojść do tego... ;) Sprawiedliwość z Wisielcem wskazują na to, że zatrzymanie Twojego życia uczuciowego (Wisielec) nie jest przypadkiem czy też działaniem losu, ale ma źródło w Twoim dotychczasowym sposobie zachowania, podejściu do mężczyzn. Sprawiedliwość zawsze mówi o czymś co jest od nas zależne, na co sami w jakiś sposób "zapracowaliśmy", że to co jest obecnie nie jest przypadkiem. Jest to też karta bardzo "sucha", poważna, zasadnicza - i może takie elementy występują w Twoich kontaktach z mężczyznami? (np. stawiasz im zbyt wysoko poprzeczkę, nie tolerujesz ich słabości czy potknięć itp.)... może powinnaś wprowadzić więcej tolerancji, luzu, poczucia humoru, optymizmu, nie trzymać się sztywno reguł i zasad?... Plusem jest to, że karty mówią Ci wyraźnie: możesz to poprawić, jeśli tylko popracujesz nad sobą, nad swoim podejściem (Wisielec). Wisielec mówi też jednak o tym, że to wymaga czasu, nie stanie się z dnia na dzień. Powodzenia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe spojrzenie ;) mi się wydaje że sprawiedliwość może też oznaczać mój chłód i dystans. Nie jestem osobą otwartą na wszystkich, bo i nie mam potrzeby podobać się wszystkim :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...