Skocz do zawartości

Co do mnie czuje


bluerx

Polecane posty

Witam

Pytanie: Co do mnie czuje dziewczyna (początek znajomości)

karty:

2 trefl, 10 karo, As Kier, Walet Pik, 2 Kier, 4 trefl, 9 trefl(o)

Proszę o interpretację.

 

Dziękuje i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą interpretacją będzie bardzo ciężką. Ale spróbuje :)

 

(2 trefl) ona chce polegać na mnie w kwestii finansowej (10 karo) szczęśliwy dom i rodzina (as kier)

(Walet Pik i 2 kier) tu nie wiem czy chodzi nieszczerą przyjażń czy walet pik odnosi się do jakieś innej osoby

(4 trefl) oznacza oszusta 10 trefl(o) wyzdrowienie, odejście zmartwień.

Szczerze nie rozumiem tego bardzo dlatego proszę o pomoc w interpretacji, może ktoś ułoży to w sensowną całość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluerx skoro to jest początek znajomosci, to na logikę - wielkich uczuć nie ma. Zobacz przewaga jest kart czarnych trefli. To wskazuje na dystans, takie trochę chłodne te relacje, badanie terenu, a inaczej po prostu poznawanie siebie. Owszem As Kier jest, to dom rodzinny, zalążek uczuć, ale co z tego będzie, to pokaże czas. 2 kier, to z kolei para, Ty i ona albo uwaga - czajacy się obok po lewej walet pik - inny mężczyzna, Twoj potencjalny rywal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie skomplikowałeś ten rozkład, bo tak, jeżeli jesteś początkujący, to nie powinieneś tyle kart rozkładać, a poza tym skupić się przynajmniej na 24 kartach od 9 do Asa. wtedy na pewno miałabyś łatwiej połączyć interpretację w całość.

 

Ona dobrze czuje się w Twoim towarzystwie, wie, że będziesz w stanie zapewnić jej nie tylko spokój, ale i stabilizację finansową, a przy tym obdarujesz ją swoją miłością. Ta dziewczyna boi się samotności, pragnie być kochana, czuć się ważna, ale może posiadać jakąś tajemnicę - dotyczącą jej przeszłości. Bliskie więzi mogą ją łączyć z inną osobą - ale to nie koniecznie więzi na tle uczuciowym, może po prostu ta osoba jest dla niej kimś ważnym, autorytetem, przyjacielem itp.

Pytasz co ona czuje, na pewno sympatię, a inne uczucia jeżeli nawet ich nie ma, to z czasem mogą się pojawić, wszak tak jak maribel spostrzegła i tak jak Ty napisałeś - to dopiero początek znajomości, a zazwyczaj na tym etapie dwoje ludzi dopiero się poznaje, uczucia się rozwijają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...