Skocz do zawartości

Zakupy pomoc w interpretacji


Alicja

Polecane posty

Zamówiłam przez internet pewien przedmiot, skusiły mnie w miarę niskie ceny, atrakcyjny wygląd i to że potrzebowałam tego przedmiotu na "już".

 

Tylko że na"już" go nie otrzymałam, chociaż powinnam.

Napisałam wiadomość sklepu, w którym robiłam zakupy, wyjaśnili mi, że paczka została nadana, ale do mnie ona nadal nie dotarła. I to mi się nie podoba i coś mi się wydaje, że tego przedmiotu nie zobaczę ...

 

Rozłożyłam karty na tę sprawę

 

9 kier dama pik - popełniłam błąd robiąc zakupy w tym sklepie. ale tak to jest, za błędy się płaci <nerwy>

 

1. Czy do 31.7.2015 otrzymam ten przedmiot - walet pik, dama kier - może będę zmuszona pisać jeszcze raz bo sprzedający nie będzie chętny na ponowne nadanie przesyłki

 

2. Czy zostałam oszukana przez sklep? - walet kier - tu nie wiem jak to interpretować, czy dosłownie jako tak czy jakoś inaczej?

 

 

Czy ktoś z Was byłby chętny pomóc mi w interpretacji i dodać coś od siebie? byłabym bardzo wdzięczna :)

 

(treść zmieniona, na prośbę Alicji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy zostałam oszukana przez sklep? - walet kier - tu nie wiem jak to interpretować, czy dosłownie jako tak czy jakoś inaczej?

 

Uważam, że karta ta wskazuje na niefrasobliwość sprzedających, natomiast nie jest to oszust. Mam tylko nadzieję, że to co zamówiłaś jednak dotrze "całe i zdrowe" do Ciebie, bo z Waletem Kier to bywa tak, że po raz drugi coś może "zawalić". Jest to człowiek uczciwy, ale niezbyt - hmm jakby to określić - rozsądny? ;)

 

1. Czy do 31.7.2015 otrzymam ten przedmiot - walet pik, dama kier - może będę zmuszona pisać jeszcze raz bo sprzedający nie będzie chętny na ponowne nadanie przesyłki

Tutaj raczej nie spodziewałabym się, że dotrze o czasie. Na skutek nieodpowiedzialności czy lenistwa osoby sprzedającej. "Data jest oszukana", że tak to ujmę. Czyli mimo obietnic, może przesyłka nie dojść do tego terminu.

 

9 kier dama pik - popełniłam błąd robiąc zakupy w tym sklepie. . ale tak to jest, za błędy się płaci <nerwy>

Tak, tutaj się zgodzę, że nie był to najlepszy wybór jeśli chodzi o sklep. Spotka Cię zawód i pewne straty z tym związane, niestety.

 

(treść zmieniona, na prośbę Alicji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Esso :) :)

 

No nie wiem, wczoraj natknęłam się na stronę z opiniami o tym sklepie ... szkoda gadać. Szkoda, że wcześniej nie szukałam o nich informacji po internecie.

Napisałam do sklepu wiadomość, zobaczymy czy odpowiedzą czy też nie. <myśli>

 

(treść zmieniona na prośbę Alicji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję :) Na szczęście zamówiony przedmiot do mnie dotarł :)

Najważniejsze, że odetchnęłam z ulgą. Na pewno dużo mnie to nauczyło, na przyszłość będę bardziej ostrożniejsza z tego typu zakupami.

 

Esso jeszcze raz bardzo dziękuję za Twoją pomoc! <przytul>

 

(treść zmieniona na prośbę Alicji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...