Skocz do zawartości

rozkład małżeński


manuella72

Polecane posty

Zadałam pytanie kartą co mnie czeka w tym małżeństwie ? wyszła dama pik as trefl odw.król trefl odw.9 pik walet pik 10 trefl król karo odw.jestem początkująca dama pik zagrozenie ze strony złych ludzi niebezpieczna sytuacja przeszkody i utrudnienia zły wybór partnera trzeba uporac się z niedokończonymi sprawami z przeszłości kłamstwa i problemy nieszczere uczucia upadek małżeństwa .Same czarne karty a może moja interpretacja jest błędna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałaś bardzo, ale to bardzo ogólne pytanie, przy czym odpowiedź może być bardzo rozległa, bo może dotyczyć wszystkiego. Poza tym za dużo kart, jeśli jesteś początkująca, to tylko utrudniłaś sobie interpretację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to małżeństwo ma szansę przetrwać?walet kier król pik odw. 9 pik odwr.8 kier as trefl odw. walet m owi o szczęśliwym okresiew sprawach sercowych natomiast odwrócony król pik osoba starsza wróg[m aż]?9 pik rozczarowania łzy 8 kier trójkąty małżeńskie zdrady as trefl odw.kłopotyzmiany.Jak to odczytać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych kart, jak najbardziej małżeństwo ma szansę przetrwać. Król Pik, ja bym napisała, że to będą problemy do wyleczenia, które jeśli tylko będziecie tego chcieli, uda się Wam rozwiązać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...