Skocz do zawartości

Rozkład na nasz związek małżeński


jasminka

Polecane posty

Zadałam pytanie kartom co się dzieje w naszym związku małżeńskim?

Rozłożyłam karty 3 rzędy po osiem kart

K trefl, Dama Pik 9 karo, 10 trefl, as karo, as pik ( obrócony) walet trefl . Dama trefl

W karo, w pik, 10 karo, D kier, D karo, 9 pik 9 kier król pik

As trefl, K karo as kier w kier 9 trefl 10 kier Król kier 10 pik

 

skupiłam się na kartach od damy kier i damy karo nad dama as karo zinterpretowałam to że dostanie złe wiadomości o moim partnerze i mam nadzieje że on nie ma romansu. Czy powinnam zinterpretować to tak że ja mam nadzieje na sex spotkanie ze starszym panem( dama kier dama karo 9 pik 9 kier k pik) Jednocześnie koło mojego partnera wychodzą podobne karty zacznę od 9 trefl 10 kier król kier 10 pik rozpacz ,żal z powodu romansu nad którym myśli ,który będzie w czasie podróży nad 10 pik król pik

Jednoczenie król kier łączy się z rogami kart z 9 pik i nad nim 9 kier która też mówi o sex spotkaniu. Pomóżcie mi to poskładać w całość czy dobrze to odczytuje czy żle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasminka spokojnie, przecież dopiero co wkleiłaś post, na forum jest ograniczona liczba użytkowników, którzy mają do czynienia z Kartami Klasycznymi ...

Zerknij tutaj viewtopic.php?f=48&t=2500 Tak szczerze, zajmuję się Kartami Klasycznymi, ale nie raz czuję niewiedzę przy tego typu rozkładach, one są po prostu trudne, skomplikowane w interpretacji.

Może Ismena lub Marika będą bardziej pomocne, poczekaj spokojnie i przede wszystkim cierpliwie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Bardzo Alicja ;*

Staram się nauczyć ale interpretacje sa różne nie wiem jak mogę wyczuć swoje karty jak one do mnie przemawiają może też interpretują inaczej

Alicjo a mogłabyś mi odpowiedzieć na takie coś? z tali 24 kart wybrałam sobie trzy karty i zapytałam kart czy mój mąż mnie zdradza ale normalnie to się chyba rzadko zdarza wybrałam 3 króli

król kier, król trefl i król pik ja to odczytałam jak mi intuicja podpowiada wielkie zmiany czyli że tak że mnie zdradza a ty jak byś to odczytała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnij tematy na forum, mało ich, ale myślę, że niektóre będą bardzo pomocne :) Jak czegoś nie znajdziesz - pisz nowe tematy z zapytaniem - to jest najlepszy sposób, bo odpowiedź teraz przyda się Tobie, a za jakiś czas być może komuś innemu :) Jakby co, służę pomocą :)

Wiesz, pierwsza moja myśl, to, że jeśli już, to "zdradza" Cię z kolegami. A inaczej woli ich towarzystwo, męskie spotkania, piwko, pogawędki, mecze i tak dalej. W takim sensie ta zdrada ;)

Jasminka zaciekawiło mnie to co napisałaś, wiem, że są różne metody, ale najczęściej spotykałam się z tym, że było pytanie, następnie tasowanie kart i po zakończeniu tasowania, wyciąganie jednej, czy tam wybranej ilości kart. Widzę, że Ty masz inną metodę, zawsze jej używasz? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuje różnych metod . Przeglądam forum i inne fora. Przepraszam żle napisałam tasowałam karty i myślałam o pytaniu zapukałam trzy razy w nie rozłożyłam na trzy kupki lewą ręką do siebie i zaś po tasowałam następnie zrobiłam wachlarz i wybrałam trzy karty , które zaś potasowałam.

Myślisz że karty nie zrozumiały mojego pytania? pod słowem "zdrada" że mnie zdradza z kolegami a jeżeli on nie chodzi nigdzie...ani nawet na piwo koledzy też do nas jego nie przychodzą to znaczy że mnie zdradza może inaczej...ale zdradza. Wiesz ja nie martwię się bardzo. Po prostu gdybym się bała lub miała zamartwiać to bym takiego pytania nie postawiła. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że karty pokazały odpowiedź, tylko trzeba ją dopasować do sytuacji, ale jeśli stawiałaś inne rozkłady na to pytanie, to najzwyczajniej karty mogły Ci zrobić taką "niespodziankę". Tu są takie same zasady jak w posługiwaniu się Tarotem, czy innymi kartami. Co za dużo, to niezdrowo.

Król Kier, partner, Król Trefl - może ojciec, Król Pik - ktoś, kto pomaga. Wiesz ja w tych kartach nie widzę zdrady takiej, jaką Ty masz na myśli, bardziej, to, że ceni sobie męskie spotkania. Ale jeśli piszesz, że koledzy odpadają, to może taka interpretacja, jak wyżej - towarzystwo ogólnie męskie, ojciec, brat, jakieś wspólne rozmowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tali 24 kart wybrałam sobie trzy karty i zapytałam kart czy mój mąż mnie zdradza ale normalnie to się chyba rzadko zdarza wybrałam 3 króli

król kier, król trefl i król pik ja to odczytałam jak mi intuicja podpowiada wielkie zmiany czyli że tak że mnie zdradza a ty jak byś to odczytała?

 

Ja podobnie jak Alicja, nie interpretowałabym tych kart jako zdradę. Oczywiście może być między Wami przepaść emocjonalna i uczuciowa, ale to według tego co wyszło nie musi być spowodowane inną kobietą, a poglądami, sposobem na życie Twojego partnera, którego tutaj symbolizuje Król Kier. Inni królowie, to osoby, które są ważne w życiu Twojego partnera, tak jak Alicja napisała mogą to być członkowie jego rodziny. Stoją po lewej od Króla Kier, więc można przypuszczać, że są z nim spokrewnieni. Najprawdopodobniej on w pewnym sensie ma ich za wzór, autorytet, ich postępowanie jest dla niego wskazówką na życie. To co oni mówią, także dla niego może mieć znaczenie i te rozmowy mogą jemu pomagać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałam pytanie kartom co się dzieje w naszym związku małżeńskim?

Rozłożyłam karty 3 rzędy po osiem kart

K trefl, Dama Pik 9 karo, 10 trefl, as karo, as pik ( obrócony) walet trefl . Dama trefl

W karo, w pik, 10 karo, D kier, D karo, 9 pik 9 kier król pik

As trefl, K karo as kier w kier 9 trefl 10 kier Król kier 10 pik

 

skupiłam się na kartach od damy kier i damy karo nad dama as karo zinterpretowałam to że dostanie złe wiadomości o moim partnerze i mam nadzieje że on nie ma romansu. Czy powinnam zinterpretować to tak że ja mam nadzieje na sex spotkanie ze starszym panem( dama kier dama karo 9 pik 9 kier k pik) Jednocześnie koło mojego partnera wychodzą podobne karty zacznę od 9 trefl 10 kier król kier 10 pik rozpacz ,żal z powodu romansu nad którym myśli ,który będzie w czasie podróży nad 10 pik król pik

Jednoczenie król kier łączy się z rogami kart z 9 pik i nad nim 9 kier która też mówi o sex spotkaniu. Pomóżcie mi to poskładać w całość czy dobrze to odczytuje czy żle

Jasminka, tak jak napisałam w pw, za duży rozkład, odejść od tego typu rozkładów, bo one nie pomagają, a zatrzymują Cię i sprawiają trudność... <bezradny>

Najpierw szukaj Damy Kier, to jesteś Ty - w środkowym rzędzie, czyli zatrzymałaś się w teraźniejszości, nie bardzo potrafisz spojrzeć w przyszłość, może nawet nie masz pomysłu na swoją przyszłość. Nie masz żadnych innych opcji, oprócz tej jednej, którą obecnie żyjesz. Widzisz tutaj także obok Króla Kier nie ma żadnej kobiety, jest dama Trefl, ale ja uważam, że to jego matka, osoba, która miała i nadal pewnie ma na niego wielki wpływ, liczył się z jej zdaniem i nie chciałby jej zawieść.

Macie z mężem problemy, Wasza miłość jest zablokowane, poprzez inne sprawy, nie chcecie lub nie potraficie się wzajemnie otworzyć, spojrzeć na siebie tak jak dawniej, na początku znajomości. Ty masz podejrzenia, gdybasz, przypuszczasz, ale nie znasz prawdy, więc wierzysz w to co chcesz wierzyć. Mąż po lewej ma kartę podróży, po prawej miłość, czyli to co powinno być ważne, nie jest, bo wkradła się obojętność, może nawet jakiś żal, niewyjaśnione sprawy, ale tutaj nie tylko on jest winny. Tak jak w każdym związku, gdy coś jest nie tak jak powinno, winę ponosi zarówno partner jak i partnerka. Masz nadzieję na poprawę, na odbudowę tego co zostało zniszczone, wiesz, że nie będzie łatwo, ale w imię miłości byłabyś gotowa spróbować, tylko, że Twoje "działania", na chęciach mogą się kończyć. Nie wiesz lub nie potrafisz się przełamać i zrobić czegoś, co pozwoliłoby, aby Twój mąż z Tobą na spokojnie porozmawiał i co miałoby na celu wspólne rozwiązanie tych wszystkich problemów i trudności. Twój mąż, to Król Kier, który jest w trzecim rzędzie - jako przyszłość. Jeszcze nic nie jest stracone, macie szanse, bo szanse są zawsze, ale pozostaje pytanie, czy Wy będziecie w stanie podjąć jakieś kroki, aby z tych szans skorzystać?

Jeszcze dodam, pierwszy rozkład, otwiera i zamyka karta z rodziny Trefli, mogą być dwie opcje: Pierwsza ojciec/teść i matka/teściowa, mocno zaznaczyli się w Waszym życiu. Druga - poprzednie problemy, udało się Wam pokonać, przy skorzystaniu z pomocy, doświadczenia, kogoś starszego. Może i tym razem to dobry pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wszystko by się zgadzało...Teściowa a jego mama zawsze stoi przy nim mój maż jest bardzo za nią bardziej niż za mną. No i bardzo się wtrącają w nasze sprawy.

Powiedz mi Marika i Alicjo jak można tak super interpretować? Jak doszliście do takich wniosków i innych? ja jak paczę na pojedyncze znaczenie kart to te opisy są inne a łączenia są inne?

Tak i rzeczywiście trudno mi interpretować a przyszłość najbardziej.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasminka, poniekąd udzieliłam Ci już informacji na to pytanie. Między innymi trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, ale i tak praca z kartami, to ciągła nauka, stale się czegoś nowego uczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...