Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w interpretacji


MalaGosia93

Polecane posty

Witajcie rozłożyłam sobie karty i sie przestraszyłam tego co ma sie rzekomo wydarzyc. Po drugie czy środkowy rząd oznacza ze miedzy mna a osoba na ktorej mi zalezy bedzie wszystko w porządku? nie wiem jak dodac tu zdjecie ukladu wiec ustawie je jako avatar

Człowiek chce kochać i być kochanym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki wklejamy w następujący sposób:

1. Klikamy nad postem na GVTM8nr.png

2. Otrzymujemy takier znaczniki

3. Między nimi wstawiamy adres obrazka adres%20obrazka

4. Wychodzi tak

file.php?avatar=1071_1456994454.jpg

Dobrze by było gdyby był większy :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie rozłożyłam sobie karty i sie przestraszyłam tego co ma sie rzekomo wydarzyc.
To są tylko karty, to co wyszło wcale nie musi się wydarzyć :) , a poza tym jeszcze ważna jest interpretacja.
Po drugie czy środkowy rząd oznacza ze miedzy mna a osoba na ktorej mi zalezy bedzie wszystko w porządku?

Coś mi się wydaje, że zrobiłaś rozkład 3x8 (przeszłość, teraźniejszość, przyszłość) ;) Odradzam, zresztą nie tylko ja. Przejrzyj ten dział viewforum.php?f=48, a dowiesz się czegoś więcej m.in. odnośnie takich dużych rozkładów i interpretacji. Może dział z ćwiczeniami będzie dla Ciebie pomocny? Piszemy tam znaczenia, kart, w odniesieniu do konkretnych pytań, możesz zaglądnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

MalaGosia93 zrezygnowałaś, czy poszłaś dalej? Poczytaj trochę o podstawach, ale także o tym jak należy zabrać się do pracy z kartami i nie tylko klasycznymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MalaGosia93 zrezygnowałaś, czy poszłaś dalej? Poczytaj trochę o podstawach, ale także o tym jak należy zabrać się do pracy z kartami i nie tylko klasycznymi.

 

Alicjo, MalaGosia93 chyba ma za dużo for do obskoczenia ;)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...