Skocz do zawartości

Jak potoczy się relacja ze współlokatorką?


Gość Ophelia2040

Polecane posty

Gość Ophelia2040

Rzuciłam się na klasyki. Zaczęły mi się bardzo podobać, ale dopiero zaczynam je ogarniać.

Zapytałam o to, jak potoczy się relacja ze współlokatorką, którą bardzo polubiłam.

Podczas tasowania karty mi wypadały przed nos, więc większości z nich pozwoliłam zostać (czego wcześniej nie robiłam, tylko zbierałam do kupki i tasowałam tak długo, póki sama kart nie wyciągnę).

 

Układ wyszedł taki: As Pik + Dama Trefl + Dama Karo

 

Zinterpretowałam to tak, że któraś z nas pomoże tej drugiej rozwiązać sprawę urzędową. I teraz pytanie: która Dama to ja? Podoba mi się Dama Trefl i trochę może mnie przypominać (mmam naturalnie ciemne włosy), współlokatorka jest troszkę młodsza, ruda i Dama Karo oznaczać chyba może też przyjaciółkę?

 

Pod Asem wypadły i ułożyły się jeszcze dwie nadprogramowe karty: 9 Kier i Król Kier, co odczytałam jako informację, że ta sprawa urzędowa będzie dotyczyć mojego partnera (z którym mi się świetnie układa i może stąd ta 9 Kier).

 

Jak to jest z tymi damami? Czy osoba pytająca zawsze się musi pojawiać jako Dama Kierowa? Jak ją czytać, jeśli będę się w kartach pojawiać jednak w innej Damie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten As, to zapowiedź przyjaźni. Może nie od razu, ale z czasem będziecie mieć coraz więcej tematów do rozmowy i jakoś tak... zostaniecie dobrymi koleżankami :)

Chociaż nie wątpię i możliwe, że również jakaś sprawa, wiadomość, wydarzenie może sprawić, że polubicie i zaprzyjaźnicie się. A co do Dam, to Dama Karo, rzeczywiście może wskazywać na kogoś młodszego. Osobę o dobrym sercu, chociaż czasami kierująca się własnymi potrzebami, taką trochę egoistkę albo i materialistkę ;) A Dama Trefl - kobieta podchodząca do życia poważnie, starsza, z pewnym bagażem doświadczenia. Realistka, dająca dobre rady.

Dama Kier - jeśli tak przyjmiemy, to zazwyczaj w rozkładach będzie nas symbolizować lub osoby, którym wróżymy. W sumie przyjęcie Damy Kier za sygnifikator, to wygodna opcja ;) ale wcale nie ostateczna i można korzystać z innych Dam, jak i Królów, w przypadku wróżb dla mężczyzn.

9 kier i Król Kier - pierwsze moje skojarzenie - gorący romans. Może po prostu zaprzyjaźnicie się, w momencie, gdy ta dziewczyna będzie przeżywać jakieś miłosne rozterki, może będzie chciała poradzić się albo pochwalić partnerem lub po prostu porozmawiać na temat jej relacji z mężczyznami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...