- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Interpretacja różnych rozkładów Kart Klasycznych.
#56405
Część dziewczyny. <witaj>
Od lutego prowadzę otwarta walkę z pewną instytucja państwowa, chodzi o spore pieniądze dla mnie, sprawa trafiła do sądu i ciągnie się jak krew z nosa, co doprowadza mnie do szału i z tego rodzaju się "wszystkie" moje problemy. Rozłożyłam karty na pytanie Czy wygram sprawę w sądzie z instytucja państwowa...?
9 pik, 10 kier, 9 karo, król trefl, as karo.
10 kier mówi o sukcesie, o ustabilixowaniu, poprawie sytuacji, przy 9 karo o poprawie sytuacji życiowej na lepszą, 9 pik przy tym rozkładzie wg mnie to świętowanie w małym gronie.
Król trefl to pewnie, sąd sędzia, sprawa przy 9 karo to będzie zysk, miła niespodzianka, może sądzisz będzie nastawiony przychylnie do mnie, przy as karo dobre wiadomości, właśnie z sądu, wyrok dla mnie korzystny.
Jak dla mnie super, a co Wy sądzicie. Proszę o rady. <myśli>
#56446
Tefigi ja już dawno nie korzystałam z kart klasycznych , dlatego weź to pod uwagę.
Uważam że wygrasz tą sprawę, karta która zamyka cały układ przynosi dobre wiadomości. Niepokoi mnie jednak ten trefl pomiedzy kartami karo. Tu możesz nie do końca być usatysfakcjonowana pod względem finansowym. Możesz otrzymać mniej pieniedzy niż się spodziewasz.
#56987
Według mnie nastąpi pozytywne zakończenie, wygrasz, ale jeszcze nie teraz. Sprawa może się przeciągać. A Król Trefl, może to adwokat? Starszy, doświadczony i niejedną sprawę tego lub podobnego typu doprowadził do końca. Z jego pomocą dasz radę, ale ta pomoc może trochę kosztować przez co otrzymana kwota będzie mniejsza
#57291
Dziękuję Ismeno, wczoraj miałam komisję lekarską w tej sprawie, okazało się że jeden lekarz jest do końca roku na zwolnieniu nie mógł mnie zbadać, w związku z tym pewnie mnie skierują do innego co znacznie opóźni koniec sprawy, czekam tylko na opinie lekarskie. Ah.
#57333
Tatianaa pisze: Niepokoi mnie jednak ten trefl pomiedzy kartami karo. Tu możesz nie do końca być usatysfakcjonowana pod względem finansowym. Możesz otrzymać mniej pieniedzy niż się spodziewasz.


ta pomoc może trochę kosztować przez co otrzymana kwota będzie mniejsza


Dziewczyny czy tu może choć o to że w związku z tym problemem, ta sprawa zapożyczyłem się i kiedy wygram sprawę i dostanę przelew prawie połowę od razu będę musiała oddać. Stąd to niezadowolenie, ta mniejsza kwota niz się spodziewam, opłacić prawnika też będę musiała i to nie mało?. <bezradny> <myśli>
Prosba na bylego partnera

Witam. Mam problem. Moj byly partner mimo ze ze mn[…]

Chętnie dodam :) W nadchodzącym tygodniu swoją wi[…]

Zwierzęce ćwiczenia

Serce - może to była papuga albo papugi ;)

1. Statek 2. ryby 3. Słońce Odpowiedź nr trzy ;)

Skorzystaj z darmowych wróżb