Skocz do zawartości

Spotkanie


Rozi11

Polecane posty

Zastanawiam sie czy przyjaciel zaprosi mnie do siebie w tym tygodniu. W poprzednim tygodniu byl u mnie, wiec teraz spodziewam sie rewanżu.

 

Czy w tym tygodniu przyjaciel zaprosi mnie do swojego domu?

 

Dama pik odw. 10 trefl odw. As trefl dobrane 9 pik odw. Król kier 9 kier odw.

 

Wyglada na to ze czeka mnie przykra niespodzianka i zaproszenia zwyczajnie nie będzie o czym mówi 9 kier odw., nie jest mu to na rękę a jezeli juz sie spotkamy to po za domem jednak to spotkanie nie bedzie zbyt udane :( Chyba zbyt duzo sie od niego spodziewam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam swoją interpretację.

Po pierwsze dla mnie za dużo jest kart odwróconych.Dla mnie byłby to znak,że karty odmawiają odp(ale to dla mnie każdy ma swoje metody).Jesli miałabym to zinterpretować to dla mnie byłaby odp negatywna na Twoje pytanie-As trefl na końcu dla mnie byłby jednoznaczny.Przeszkodą może być jakaś kobieta- intrygantka.Z tych dobranych kart,wynika że mężczyzna o którego pytasz ma niezły bałagan życiowo-uczuciowy i kiepsko sobie z nim radzi na dzień dzisiejszy.

Tyle ode mnie :)

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, zaproszenia nie będzie. Bez dobierania jest przewaga kart czarnych, które dają odpowedź negatywną. Uważam podobnie jak Tarocistka_Kinga, pan najpierw musi zapoczątkować u siebie jakieś zmiany, może zapomnieć o przeszłości, o kimś z kim kiedyś tworzył związek, a dopiero później otwierać się na nowe znajomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na weryfikację.

Faktycznie zaproszenia nie było, okazało się że przyjaciel pracuje na popołudniowa zmianę ( widziałam grafik , więc ufam ze tak jest naprawdę).

Jednego dnia bylismy na krótkim spacerze a kolejnego pojechaliśmy po pewien zakup dla mnie co sam zaproponował.

Jednak oba spotkania były dośc krótkie z czego ja nie byłam zbytnio zadowolona :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te karty były do jakiegoś rozkładu czy tak sobie z kart czytałaś?

 

Nie, to nie był zaden konkretny rozkład. Zawsze wykładam po 3 karty na konkretne pytanie jednak nie do końca zrozumiałam co miały mi do przekazania tak więc dociagnełam kolejne 3 :)

 

.Z tych dobranych kart,wynika że mężczyzna o którego pytasz ma niezły bałagan życiowo-uczuciowy i kiepsko sobie z nim radzi na dzień dzisiejszy.

 

które karty swiadcza o bałaganie uczuciowym? pewnie 9 kier odw a które jeszcze ?

 

pan najpierw musi zapoczątkować u siebie jakieś zmiany, może zapomnieć o przeszłości,

 

czy o tym mówi sam As trefl czy jeszcze któras z kart ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię dobierać po asie trefl....bo to jest ta karta niespodzianek, a kolejne mówią czy dobrych czy złych..

odwrócona 9 pik to brak spotkania a odwrócona 9 kier to niezadowolenie, ale być może za wcześnie chciałaś rewanżu, na dłuższą metę może się jeszcze spotkacie? nie trać wiary...pozdrawiam <papa>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Z tych dobranych kart,wynika że mężczyzna o którego pytasz ma niezły bałagan życiowo-uczuciowy i kiepsko sobie z nim radzi na dzień dzisiejszy.

 

 

również 9 pik odw.

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię dobierać po asie trefl....bo to jest ta karta niespodzianek, a kolejne mówią czy dobrych czy złych..

odwrócona 9 pik to brak spotkania a odwrócona 9 kier to niezadowolenie, ale być może za wcześnie chciałaś rewanżu, na dłuższą metę może się jeszcze spotkacie? nie trać wiary...pozdrawiam <papa>

 

 

Zauważ jednak Melanio,że pytanie do kart brzmiało czy w tym tygodniu.Wiadomo czas w kartach dość płynny,ale tu z góry został on określony.

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ jednak Melanio,że pytanie do kart brzmiało czy w tym tygodniu.Wiadomo czas w kartach dość płynny,ale tu z góry został on określony.

To prawda :) jednak chciałam znaleźć jakiś pozytywny aspekt wśród tych poobracanych kart. I fajnie, że w ogóle się spotkali, ale na spacerze...nie w domu ;) kto wie, może gdyby nie pracował na popołudnie to by ją zaprosił, a tak los zadecydował..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany, to As Trefl, ale i Dama Pik i 10 trefl, całość wskazuje iż on rozpamiętuje to co było, nie poradził sobie z przeszłością i nie jest gotowy, na nowy związek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda :) jednak chciałam znaleźć jakiś pozytywny aspekt wśród tych poobracanych kart. I fajnie, że w ogóle się spotkali, ale na spacerze...nie w domu ;) kto wie, może gdyby nie pracował na popołudnie to by ją zaprosił, a tak los zadecydował.

 

tez myslę ze pomimo wszystko fajnie wyszło z tym spacerem :)

 

Zmiany, to As Trefl, ale i Dama Pik i 10 trefl, całość wskazuje iż on rozpamiętuje to co było, nie poradził sobie z przeszłością i nie jest gotowy, na nowy związek.

 

dziękuje Ismeno <kwiatek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...