Skocz do zawartości

relacja


Loka

Polecane posty

zadałam pytanie co dany chlopak mysli o naszej relacji:

wyszly takie karty:

walet kier,9 kier,10 pik,walet pik,walet karo

 

Szczerze nie mam pojecia do tego co on mysli heh, ale tak spróbuje:

uważam ze pocztakowa karta moze pokazywac tego chlopaka oraz ze moze mysli on o spotkaniu ze mną, moze dojsc do jakiejs randki i bedzie ona udana, z drugiej strony moze tez ten chlopak jest bardzo skupiony na pracy i to jest dla niego najwazniejsze moze nie chce sie wiązać i z tego powodu sa przesunięcia czasowe tej relacji, w pewnym sensie moze on chciec mnie tylko wykorzystac, moze nie jest dokonca szczery, jest szansa na rozwinięcie, ale mogą pojawić się przeszkody.

 

Za wszelkie bzdury przepraszam, jak możecie to podajcie własne interpretacje. z góry dziekuje <kwiatek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet Kier symbolziuje jego. On jest pierwszą kartą wiec myślę ze on sobie dopiero uklada, analizuje, rozmysla co zrobic, jak by to mialo sie dalej potoczyc. Niemniej jednak martwi mnie ta 9 kier, ktorej znaczenie to romans, seks, przy 10 pik nabiera znaczenia jako niezobowiazujaca, krotka znajomosc. Pozostale dwie karty moga wskazywac na to ze pan jest związany z kolegami, oni mogą mu coś sugerować, podpowiadać, ale chyba chodzi o to, że on na chwile obecną woli srodowisko kumpli, zabawy niz stalego zwiazku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te karty poczułam coś takiego:

 

Wydaje mi się, że jest to młody człowiek, który ma w sobie dużo uroku, takiej radości, jest towarzyski.

Wydaje mi się, że jest zauroczony Twoją osobą, podobasz mu się, tutaj stawiałabym na wygląd - podoba mu się jak wyglądasz.

Nie jest to głęboka relacja, że tak się wyrażę - czyli nie znacie się dobrze.

Jest zauroczony, jednak, ponieważ jest młody - jest on niezdecydowany. Ale nie jest to Twoja wina - wynika to raczej z tego, że on chce się sprawdzać, chce próbować nowych rzeczy - czyli będzie dążył do wolności, niezależności a jego decyzje mogą Cię zaskakiwać, a nawet ranić (jeśli się zaangażujesz), bo będą spontaniczne, niekoniecznie odpowiedzialne i dojrzałe.

Powiedziałabym, ze jest człowiekiem uczciwym, bezpośrednim, ale ponieważ jest młody, może być niestały uczuciowo i co może być przez Ciebie postrzegane, że się Tobą bawi - przybliża i odsuwa, wybiera towarzystwo kogoś innego, a nie romantyczne spotkanie. Ostatnia karta mówi o tym, ze on jednak może wybrać wolność - tzn że poważny, stały związek może mu wadzić na tym etapie jego życia. Czyli wybierze przygody (tak jak napisała nika - może to być związane z wpływem kolegów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny, że zechciałyście się "wypowiedzieć" i za poświecony czas, rzeczywiscie nie jest to gleboka relacja okreslilabym to takimi hmmm podchodami krok do przodu krok do tylu no zobaczymy jak to bedzie. Jeszcze raz Wam dziękuję:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że się przejęłaś tym, co wyszło... pamiętaj, że karty niczego za Ciebie nie decydują - Ty podejmujesz działania i wybory.Trzymam kciuki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak jak dziewczyny pisały, on nie jest gotowy na poważny związek. Może być między Wami związek, głębsza relacja, ale niekoniecznie będzie, to spełniać Twoje oczekiwania. To on może dyktować warunki, taki trochę niestały, a nawet i zagubiony, niby chce dziewczynę, ale wolność również wysoko ceni. Spotkania towarzyskie, męska przyjaźń, koledzy i wspólne wypady, imprezy, taki styl życia na chwilę obecną może mu bardziej odpowiadać.

Jednak tak jak napisała Essa, to tylko karty, a rzeczywistość może być inna, nic jeszcze nie jest stracone :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ismena za odpowiedz :) nie no, nie przejęłam się jakoś bardzo, dobrze ze wiem mniej wiecej jakie są jego zamiary i teraz bede go obserwować heh:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie nie jest to gleboka relacja okreslilabym to takimi hmmm podchodami krok do przodu krok do tylu no zobaczymy jak to bedzie

 

no i chyba na chwile obecną mogla byś liczyć tylko na to + może krótki nie zobowiązujący romans?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...