Skocz do zawartości

marzenia o pracy w pewnej firmie


Rozi11

Polecane posty

Chciała bym pracować w pewnej firmie jednak dostac sie tam jest bardzo trudno. Próbowałam juz sie tam zatrudnic ale niestety nie powiodło mi się. jednak..nie przestaję marzyć..

 

Czy powinnam porzucić nadzieje zwiazane z pracą w firmie X ?

 

1.sytuacja obecna Król Trefl 9 kier As pik odw.

2.dalszy rozwój sytuacji Dama pik Dama kier Walet karo odw.

Król Karo As kier odw. Król Pik odw.

 

Na chwilę obecna tak jak napisałam nadal mam nadzieję że pomimo przeciwności urzedowych uda mi się zdobyć te pracę.

Dama Pik moze oznaczać urzedowe stanowisko o które sie ubiegam , jednak Walet karo odw. mówi że bedą kolejne problemy którym trzeba bedzie sprostać, mam poczucie ze brakuje mi sukcesu i..jestem juz troche zniechęcona. As kier odw. moze mowić że moje obawy moga równiez dotyczyć mojego domu , który bede musiała na jakis czas opuścić jeżeli dostane tę pracę. Jednak , chyba w Królu Kier moge upatrywać życzliwej osoby , która w jakiś sposób może mi pomóc w zdobyciu tej pracy?

 

Myslicie że ta interpretacja ma sens?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sytuacja obecna - na chwilę obecną powinnaś zająć się obecną pracą i sprawami z nią związanymi. Nadziei nie porzucaj, ani też nie podejmuj zbyt pochopnych decyzji.

2. dalszy rozwój sytuacji - Szanse na tę prace masz jednak nie wszystko może być takie jak się z zewnątrz wydaje. Głownie chodzi o osoby, które już tam pracują.Jeżeli otrzymałabyś tę pracę, możliwe, że byłyby pewne trudności w nawiązaniu kontaktu ze współpracownikami. Nie wiem, czy tak, ale przyszło mi na myśl, ze to praca w korporacji, a tam jak wiadomo trudno znaleźć przyjaciół oraz ciężko o czas dla siebie i rodziny. Praca kosztem życia prywatnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.sytuacja obecna Król Trefl 9 kier As pik odw.

2.dalszy rozwój sytuacji Dama pik Dama kier Walet karo odw.

Król Karo As kier odw. Król Pik odw.

 

1. sytuacja obecna - kierowanie sie mądroscia, zdobywanie doswiadczenia na miejscu gdzie obecnie pracujesz, co tez moze byc bardzo pomocne pozniej przy szukaniu innej pracy albo przy skaldaniu dokumentow do tej wymarzonej.

2. dalszy rozwoj sytuacji - rozdarcie emocjonalne, gonitwa za niespołnionymi marzeniami. wyobrazam sobie ciebie jako kogos kto jak nie sprobuje to nie uwierzy -masz wizje pracy w tej firmie juz tam siebie widzisz, nie przyjmujesz odmowy, nie sluchasz glosu rozsadku, uparlas sie na to zeby wejsc w sklad tamtejszych pracownikow . nie wiem czy to bedzie dobre dla ciebie, jak wspomnialam jak sie nie przekonasz to nie bedziesz wiedziala - zatem sprobuj , pomocna moze byc zmiana punktu widzenia albo sposobu na dostanie sie tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sytuacja obecna - na chwilę obecną powinnaś zająć się obecną pracą i sprawami z nią związanymi. Nadziei nie porzucaj, ani też nie podejmuj zbyt pochopnych decyzji.

 

nie, nadziei nie porzucam , choc jestem zniechecona :(

 

dalszy rozwój sytuacji - Szanse na tę prace masz jednak nie wszystko może być takie jak się z zewnątrz wydaje. Głownie chodzi o osoby, które już tam pracują.Jeżeli otrzymałabyś tę pracę, możliwe, że byłyby pewne trudności w nawiązaniu kontaktu ze współpracownikami. Nie wiem, czy tak, ale przyszło mi na myśl, ze to praca w korporacji, a tam jak wiadomo trudno znaleźć przyjaciół oraz ciężko o czas dla siebie i rodziny. Praca kosztem życia prywatnego.

 

Tak, mam ogromna nadzieje że jednak dostane te pracę. mozna powiedziec ze jest to praca w korporacji i..o przyjacioł tam trudno i życie rodzinne może kuleć z tego wzgledu gdyz trzeba tam byc bardzo dyspozycyjnym.

 

dziękuje Ismeno :)

 

rozdarcie emocjonalne, gonitwa za niespołnionymi marzeniami. wyobrazam sobie ciebie jako kogos kto jak nie sprobuje to nie uwierzy -masz wizje pracy w tej firmie juz tam siebie widzisz, nie przyjmujesz odmowy, nie sluchasz glosu rozsadku, uparlas sie na to zeby wejsc w sklad tamtejszych pracownikow . nie wiem czy to bedzie dobre dla ciebie, jak wspomnialam jak sie nie przekonasz to nie bedziesz wiedziala - zatem sprobuj , pomocna moze byc zmiana punktu widzenia albo sposobu na dostanie sie tam.

 

Tak, zdecydowanie emocjonalne rozdarcie, własnie rozsadek podpowiada że to stabilna i pewna praca no i niezłe pieniadze.

 

dziekuję Nadiu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...