Skocz do zawartości

Relacja z pewnym Panem


Konwalia

Polecane posty

Witam :)

 

Wzięłam swoje karty klasyczne, oznaczyłam kropkami, aby wiedzieć, kiedy są odwrócone i posłużyłam się rozkładem na uczucia, który znalazłam na tym forum, aby uzyskać odpowiedź na pytanie: jaka będzie moja relacja z Panem X ? Ten rozkład to:

 

Tasujemy karty, bierzemy 10 kart i układamy według schematu.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

1,2,3 - Ty i Twoje uczucia

4,5,6 - On i jego uczucia

7 - Wspólnie (co Was łączy)

8,9,10 - Przyszłość

 

Wyszły mi następujące karty:

 

4 karo (odwrócona), 8 trefl (odwrócona), król trefl

król pik (odwrócony), as karo, król kier

dama trefl

walet pik, walet karo, 8 trefl (odwrócona)

 

Siedzę nad tym już naprawdę długo i próbuję coś sklecić z tego, ale mnie to przerasta... Nigdy nie wróżyłam, więc się nie dziwię ;) Pomoże mi ktoś ? Z góry dziękuję !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że wybrałaś tak rozbudowany rozkład, nie mając doświadczenia z kartami.

To co ja tu widzę:

Ty - brak poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa. Brak poczucia oparcia, gruntu pod nogami. Być może nie pracujesz lub nie masz własnej stabilności finansowej. Poświęcasz się , jednak odczuwasz niepokój, wahasz się, nie wiesz jaką decyzję podjąć. Mam wrażenie, że godzisz się na coś dla dobra relacji, nie słuchasz jednak intuicji. Karty mówią o Twojej potrzebie, chęci wyjaśnienia czegoś, mówią, że wyjaśnienie niedomówień przyniosłoby ci ulgę, przywróciło spokój. Lubisz typ partnera - dowódcy, autorytetu, cenisz sprawiedliwość i pracowitość. To cię przyciąga. Sama masz bdb intuicję, powinnaś jej słuchać, bardziej jej ufać.

On - człowiek o trudnym charakterze, ma potrzebę władzy, prestiżu, nerwowy i niecierpliwy, ambitny, może być egoistyczny. Mający problemy w związkach partnerskich, może nie brać w nich na siebie odpowiedzialności. Typ niezależny, nie przeszkadza mu związek na odległość. Posiada kontrolę nad uczuciami, emocjami, potrafi cie do wielu rzeczy przekonać. Dobry ojciec. Ma charyzmę i siłę emocjonalną, która przyciąga. Lubi rzeczy piękne i przyjemne. Wydaje mi się, że czuje coś do ciebie (król kier) - jeśli prawdzie kocha, to odsłoni przed tobą duszę.

Wspólnie - wyszły intelektualne sprawy, współdziałanie dla celu, razem jesteście pełni pomysłów i dobrze zorganizowani. Błyszczysz przy nim w towarzystwie. Natomiast sam związek jest skomplikowany, są tutaj konflikty wewnętrzne, niepokój, niepewność. Poprzeczka jest wysoko postawiona. Któreś z was lub oboje lubicie szefować, rządzić. Związek aktywny, otwiera szersze horyzonty przed wami.

Przyszłość -brak zdecydowania co do uczuć, możliwa zazdrość o partnera. Zabawa, przyjęcia - niezwykłe, nieprzeciętne sytuacje. Uwaga by nie popaść w iluzję, trzeba słuchać swojej intuicji. Znów da o sobie znać potrzeba wolności, niezależności. Sprawy bytowe mogę przesłonić uczucia. Jeśli przymkniesz oko, zgodzisz się na pewne sytuacje dla dobra relacji, użyjesz swojego intelektu w trudnych sytuacjach, to w związku będzie panował względny spokój. Będzie to wiązało się jednak z pewnym wycofaniem z kłopotliwych sytuacji.

 

Pierwszy raz interpretuję taki bardziej rozbudowany układ. Chciałabym się dowiedzieć, jak Ty to widzisz, i do jakich wniosków doszłaś sama analizując te karty? Daj znać.

 

Z mojej strony - życzę powodzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Essa, dziękuję Ci bardzo za tą interpretacje <kwiatek> Przyznam, że wczoraj, to był po prostu taki impuls z tymi kartami. Nie zastanawiałam się długo jaki rozkład wybrać, a ten, co znalazłam na uczucia tutaj na forum wydawał mi się właśnie mało skomplikowany... Teraz wiem, że to było porywanie się z motyką na słońce ! Za dużo kart jak na kogoś, kto nie ma o tym zielonego pojęcia. Mi wychodziły jakieś totalne bzdury, naprawdę nie umiem tego ze sobą łączyć. Jak zobaczyłam, co Ty z tego wyinterpretowałaś, to zachodzę w głowę i pytam: JAK ??? :) Spróbuję dziś jeszcze coś z tego wykombinować i przedstawić, co ja zobaczyłam, ale to na pewno nie będzie mieć nic wspólnego z rzeczywistością ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) Spróbuj najpierw zinterpretować każdą kartę z osobna (najpierw w pozycji podstawowej co by oznaczała, a później jak rozumiesz jej "odwrócenie"), a potem połącz wszystkie 3 karty w rzędzie, tak żeby tworzyły spójną całość :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję swoją interpretację. Proszę o wyrozumiałość, pierwszy raz w życiu interpretuję karty ! :) Pewnie nie jestem obiektywna, skoro to wróżba dotycząca mnie... no ale ;) Sporo czasu mi to zajęło, ale starałam się, żeby to miało jakiekolwiek ręce i nogi.

 

Ja - towarzyszy mi brak poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji, ogólnie jakiejś pewności (myślę, że tak ogólnożyciowo, nie tylko finansowo, choć też). Brak mi wiary w to, że coś się zmieni. Opuszczenie sił umysłowych, zmniejszona moja ogólna pracowitość, a także sceptyczne podejście do faktu czy uda mi się stworzyć stały, dobry związek (ujęłabym to jako taka „deprecha”). Inteligentna, uparta, obdarzona intuicją, dominująca/lubiąca rządzić. On natomiast mi imponuje, oczekuję, że on okaże się uczciwym, inteligentnym człowiekiem, będzie wsparciem dla mnie, taką siłą mobilizującą, która wyrwie mnie z tego mojego obecnego marazmu. Ogólnie chciałabym, ale nie wierzę, że to się uda, boję się. Być może nie chodzi o niego tylko ogólnie bym kogoś takiego chciała spotkać.

 

On - starszy ode mnie, może mieć trudny charakter, jest jednak towarzyski i dowcipny. Pozostaje ze mną w ciągłym kontakcie (wiadomości, telefon), oczekuje na ważną wiadomość urzędową (tu akurat rozwód), ma w związku z tym kłopoty, poczucie nieszczęścia.

 

Wspólnie – łączny nas praktycyzm, porozumienie intelektualne, chyba chcemy sobie nawzajem pomóc, podać sobie rękę. Jednak związek, mimo iż kreatywny byłby zapewne skomplikowany, to pewnie ja chciałabym postawić na swoim, rządzić. To chyba bardziej zależy ode mnie, na ile będę elastyczna, skłonna do kompromisów.

 

Przyszłość – oszuka mnie / okaże się nieodpowiedzialny / będzie egositą, pojawią się kłopoty i niepokoje. Ten jego cały urok okaże się tylko iluzją, będzie to wyidealizowana miłość i w końcu spadną mi różowe okulary. Znowu nastąpi brak bezpieczeństwa, stabilizacji i pewności. Związek/relacja się zapewne rozpadnie.

 

 

No i co o tym myślicie ? Macie może jeszcze inną interpretację ?

 

Pozdrawiam ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, bardzo dobrze Ci poszło. Samego siebie najtrudniej jest analizować, ciężko obiektywnie spojrzeć, bez emocji uważam, ze poradziłaś sobie bardzo dobrze.

Dodam, że faktycznie król trefl to żonaty mężczyzna, jakoś to pominęłam. Cenna wskazówka dla mnie na przyszłość.

Jak patrzyłam to faktycznie były tam też jego obecne kłopoty, ale potem u niego powinno być lepiej. Jeśli ma dzieci w tamtym związku to będzie nadal z nimi chciał zachować bdb kontakt (król kier).

W kartach wielokrotnie wyszło, że masz bdb intuicję, a to cenny dar w interpretowaniu :)

Dobra robota Konwalio <brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten as u niego, który wyszedł, też świadczy, że chce zacząć od nowa. Król kier sugeruje, że wyjdzie mu to na dobre i wtedy będzie bardziej okazywał uczucia. Tak myślę. Zobaczymy, może ktoś jeszcze doda swoją interpretację :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, dzięki :) aż sama nie wierzę, że coś wymodziłam z tych kart, ale gdybym nie miała Twojej pierwszej wersji, to na pewno bym nie wiedziała jak to nawet ugryźć. Zobaczymy czy ktoś jeszcze się wypowie w tym temacie.

 

Ps. on nie ma dzieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty i Twoje uczucia - nie ma tutaj uczuć jedynie co się rzuca w oczy to strach przed przyszłością . jakiś męzczyzna starszy, o sklonnosciach do przemocy, tyranii, dominacji mial i nawet moze i nadal ma ciebie wplyw. Przez co boisz sie zaangazowac w te relacje, najogolniej boisz sie zranienia ze to co masz w swoich myslach, marzeniach w stosunku do tego pana, nie znajdzie odzwierciedlenia w zyciu realnym. Strach przed bliskoscia a moze przed porzuceniem obecnych nawykow?

On i jego uczucia - widzisz u niego duzo lepiej to wyglada jednak on tez jest troche rozdarty emocjonalnie, nie stawia milosci , stabilizacji zyciowej na pierwszym miejscu . Bardziej zaangazowany wydaje sie innymi sprawami ktore dla niego sa priorytetem.

Wspólnie (co Was łączy) - praca? ta Dama Trefl bardziej kojarzy sie z tym co moze dzielić i tu napisalabym ze chodzi o Twoj stosunek z matka. I to co wspomnialam, Twoja postawa wzgledem tego pana - izolacja od niego, labilnośc w zachowaniu.

Przyszłosć - relacja oparta na przyjaźni, wzajemnej pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty i Twoje uczucia - nie ma tutaj uczuć jedynie co się rzuca w oczy to strach przed przyszłością . jakiś męzczyzna starszy, o sklonnosciach do przemocy, tyranii, dominacji mial i nawet moze i nadal ma ciebie wplyw. Przez co boisz sie zaangazowac w te relacje, najogolniej boisz sie zranienia ze to co masz w swoich myslach, marzeniach w stosunku do tego pana, nie znajdzie odzwierciedlenia w zyciu realnym. Strach przed bliskoscia a moze przed porzuceniem obecnych nawykow?

 

To by się zgadzało, mam za sobą toksyczny związek i teraz panicznie boję się czegoś nowego. Tym bardziej, że on się rozwodzi... no łatwa sytuacja to nie jest, nie wiem czy zdołam to udźwignąć.

 

On i jego uczucia - widzisz u niego duzo lepiej to wyglada jednak on tez jest troche rozdarty emocjonalnie, nie stawia milosci , stabilizacji zyciowej na pierwszym miejscu . Bardziej zaangazowany wydaje sie innymi sprawami ktore dla niego sa priorytetem.

 

Co do niego, to ciężko mi stwierdzić, aż na tyle go nie znam. Wydaje mi się jednak, że on czeka na ten rozwód jak na znak, że teraz dopiero można mysleć, co dalej. Póki co jest w takim zawieszeniu.

 

 

Wspólnie (co Was łączy) - praca? ta Dama Trefl bardziej kojarzy sie z tym co moze dzielić i tu napisalabym ze chodzi o Twoj stosunek z matka. I to co wspomnialam, Twoja postawa wzgledem tego pana - izolacja od niego, labilnośc w zachowaniu.

 

hmm moja matka, no pewnie jak większość matek na tej ziemi nie byłaby zachwycona moim rozwiedzionym amantem :)

 

Przyszłosć - relacja oparta na przyjaźni, wzajemnej pomocy.

 

A tu to zaskoczenie, bo myślałam, że to wszystko jest po prostu na "nie" i że powinnam sobie odpuścić.

 

Dziękuję bardzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego nie stawia milosci na pierwszym miejscu - bo chce zakonczyc obecny zwiazek i pozniej dopiero angazowac sie w kolejny? wydaje mi sie ze tak czy siak cos bedzie miedzy wami jak nie zwiazek to na pewno bedziecie mogli na siebie liczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak jest... Tylko już się pogubiłam teraz, co do tej przyszłości. W sensie czy jednak będzie ok czy rozczaruję się tą relacją. Zobaczymy czy ktoś jeszcze zechce spojrzeć na ten układ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

 

1Wyszły mi następujące karty:

 

4 karo (odwrócona), 8 trefl (odwrócona), król trefl

król pik (odwrócony), as karo, król kier

dama trefl

walet pik, walet karo, 8 trefl (odwrócona)

 

Witaj

Ciekawi mnie jak rozkładasz te karty, że 8 trefl odwrócona wyszła Ci dwa razy? <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem początkujaca i na razie próbuje z kartami od 9-tki w zwyż i Tobie na razie tez polecałabym nauke od 9-tek. Łatwiej jest zapamietac znaczenia i interpretacja tez troszke latwiejsza.

 

Co do twojego rozkładu to jego głowe teraz bardziej zaprzataja sprawy finansowe jak zabezpieczyc siebie na przyszłość a dopiero pózniej stawia siebie jako partnera.

Wydaje mi sie ze troszke jestes rozczarowana jego postawa co do Ciebie , spodziewałas sie wiekszej jego uwagi zwiazanej z Twoja osobą i oczekujesz od niego wiekszej,,opieki"??

Co do przyszłości bedziesz troszkę rozczarowana ta relacją ale..czy nie zbyt duzo od niego oczekujesz? Może nie do końca znasz jego obecną sytuację , moze cos nie rozwiąże sie natychmiast i z tego powodu będa jakies niejasności.

Moja rada: Skoro on jest w trakcie sprawy rozwodowej to moze troszkę poczekaj, zwolnij i przyirzyj sie na spokojnie rozwojowi sytuacji.

pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwalio, to nie jest tak, że ta relacja jest na "nie". Chodzi bardziej o to, ze oboje macie obecnie swoje problemy - Ty z przeszłości, on ma rozwód. To pokazały karty. Dlatego ta relacja, jakkolwiek miałaby wyglądać w przyszłości - wymagałaby pracy, cierpliwości i dobrej komunikacji z obu stron. Dlaczego nie mielibyście się lepiej poznać? Porozmawiać? Cały czas wychodzi w kartach Twoja intuicja, zaufaj bardziej sobie, uwierz w swoje siły, atrakcyjność. Ten brak zdecydowania, który wyszedł na przyszłość, może być po Twojej stronie. Nie zapominaj, że sama masz wpływ na zmianę sytuacji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak jest... Tylko już się pogubiłam teraz, co do tej przyszłości. W sensie czy jednak będzie ok czy rozczaruję się tą relacją. Zobaczymy czy ktoś jeszcze zechce spojrzeć na ten układ :)

Nie dodawałam swojej interpretacji, bo jak sama piszesz, jesteś pogubiona...

Konwalio, tak jak napisała Essa, na zmianę sytuacji masz wpływ, a to są tylko karty. To co wyjdzie wcale nie musi się zrealizować, pamiętaj o tym. W relacjach partnerskich najlepsza jest rozmowa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za interpretacje i rady <kwiatek>

 

Zobaczymy jak to się ułoży, póki co jestem bardziej pochłonięta innymi sprawami, więc co do tego Pana wyluzowałam :) Ogólnie jest ok, tak przyjacielsko :) Myślę, że każde z nas teraz bardziej potrzebuje mentalnego wsparcia niż nowej miłości. Jeżeli coś ma się rozkręcić to pewnie od października, bo do tego czasu jestem strasznie zajęta.

 

Adelajda - ja pierwszy raz w życiu rozkładałam i interpretowałam Karty... i chyba zrobiłam głupotę, bo te Karty tak kładłam po kolei z potasowanej jednej kupki... mogło to zaburzyć rozkład ?

 

Pozdrawiam Was serdecznie !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...