Skocz do zawartości

Interpretacja - "druga połówka" - spotkanie


llenadefe:)

Polecane posty

1 - Księżyc

2 - Lilie

3 - Kobieta

4 - Mężczyzna

5 - Książka

6 - Pierścień

 

Ja tu widzę powrót uczuć, dojrzewanie, sukces zawodowy, stałość. Małżeństwo. Ale może źle to interpretuje, sytuacja dotyczy osoby z którą nie jestem już długo, ale ciągle do siebie wracamy, mijamy się, nie umiemy pożegnać.

 

[rozkład wykonany na podstawie tego viewtopic.php?f=38&t=1715#p17776]

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Księżyc

2 - Lilie

3 - Kobieta

4 - Mężczyzna

5 - Książka

6 - Pierścień

 

Ja tu widzę powrót uczuć, dojrzewanie, sukces zawodowy, stałość. Małżeństwo. Ale może źle to interpretuje, sytuacja dotyczy osoby z którą nie jestem już długo, ale ciągle do siebie wracamy, mijamy się, nie umiemy pożegnać.

Te karty już chyba głupieją przy mnie, a ja przy nich. Nic z tego nie jest prawdą, dlatego postanowiłam z tym skończyć.

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rozkład stworzyłam, głownie w celu dowiedzenia się czegoś o swojej "drugiej połowie". Wykorzystuje się go, do sprawdzenia, czy ktoś taki, w ogóle jest tu na ziemi i do uzyskania innych informacji. Nie stosuje się go na konkretne osoby, bo wtedy rozkład traci sens. Na osoby, które się zna i z którymi chce się sprawdzić relację pod kątem drugiej połowy, należałoby zastosować inny rozkład, z inaczej ułożonymi pytaniami.

Dlaczego nic nie jest prawdą? Zależy jak się na to spojrzy. Wykorzystałaś Karty Lenormand.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to dziwny chłopak, dzisiaj mu napisałam ze mnie nie szanuje i swojej dziewczyny, żeby nie pisał to obie nas usunął ze znajomych. I z przyjaciółmi zachodzimy w głowę czy on coś zrozumiał, czy patrzy która pierwsza przyleci.

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena changed the title to Interpretacja - "druga połówka" - spotkanie

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...