Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji - jak wyjdzie mój projekt?


Gość Ophelia2040

Polecane posty

Gość Ophelia2040

Rozłożyłam karty, bo jestem bliska zawału. Kilka miesięcy dłubałam nad projektem i do piątku musi być wydrukowany na wielkich planszach. Niestety, istnieje szansa na to, że mimo całej mojej uważności kolory w druku wyjdą zupełnie inne, co nie powinno mieć w ogóle miejsca. Zrezygnowana puściłam jednak pliki do druku modląc się, żeby zaprzyjaźniona drukarnia coś z tym zrobiła.

 

Pytanie:

Czy będę zadowolona z wydruków?

 

17. Bocian + 35. Kotwica + 32. Księżyc (który zresztą wypadł mi wcześniej przy tasowaniu)

 

Podsuma 12. Ptaki

 

Bocian - pewnie wskazuje na podróż, wydruki zleciłam ostatecznie drukarni w odległym mieście, do którego i tak muszę jechać i jest mi po drodze. Może też oznaczać, że sam druk "urodzi się".

Kotwica - miasto portowe, dotarcie do celu. Druk chyba wyjdzie dobrze?

Księżyc - według znaczeń lenormandowych do karta sukcesu, udanych transakcji, artystycznych dokonań. Ale mi się ta karta kojarzy tak bardzo tarotowo, czyli nienajlepiej...

 

Ptaki mogą wskazywać na rozmowę z ludźmi, dla których był projekt.

 

Więc chyba wszystko ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zadowolona :)

Ogólnie karty wyszły bardzo pozytywne, ja bym księżyc odczytała jako taką tajemnicę, niewiedzę, odnośnie tego jak będzie wyglądał efekt końcowy. Osoby z drukarni mogą się z Tobą kontaktować, może będą chcieli skonsultować się czy wydruki wyszły tak jak powinny, a jeśli nie, to spróbują jeszcze coś poprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040

Weryfikuję - wyszło idealnie :) Coś zrobili i wyszło bez ani jednego przekłamania. Byłam baaaardzo zadowolona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena changed the title to Pomoc w interpretacji - jak wyjdzie mój projekt?

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...