Skocz do zawartości

Proszę o pomoc - czy on wróci?


Tinaina

Polecane posty

Nowa przykładowa interpretacja:

Czy Pan X będzie chciał wrócić do Pani Y ;)

20 ogród 30 lilie 14 lis

14 Lis 8 Trumna

28 Pan

 

Wydaje mi się, że będzie, ale będzie mieć takie nieczyste intencje? Co Wy o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinaina chodzi o tę samą interpretację co powyżej oraz te, której dotyczył rozkład z innego działu (co ten pan/pani do mnie ma?), jeśli tak, to trochę za dużo razy stawiasz karty na ten sam problem. Praktycznie odpowiedzi już wyszły, masz jeden rozkład, drugi... i nie ma sensu robić kolejnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Jeśli tak, to wydzieliłam ten post i utworzyłam nowy temat, aby było przejrzyściej ;)

 

A czy zastosowałaś jakiś rozkład, czy nie i te karty są tak po prostu rozłożone?

Wydaje mi się, że zasada stawiania pytań zaczynających się od czy, obowiązuje także i w tym rodzaju kart, więc trochę dużo tych kart jak na odpowiedź Tak/Nie ;) No chyba, że był rozkład, to wtedy wiele zmienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pan X będzie chciał wrócić do Pani Y - 20 ogród 30 lilie 14 lis - Tak, ale na całkiem innych warunkach i jeszcze nie teraz. Potrzebne jest dużo zmian i inne podejścia do tej relacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z podsumy tylko Pan wychodzi, co tym bardziej wskazuje na to, że to ON zdecyduje, jak będzie, czy wróci, czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040
Mi z podsumy tylko Pan wychodzi, co tym bardziej wskazuje na to, że to ON zdecyduje, jak będzie, czy wróci, czy nie.

Ona najpierw zsumowała 1 i 2 kartę, a potem 2 i 3. Potem zrobiła podsumę podsum i wyszedł Pan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Briee, właśnie nie podsumę podsum, tylko podsumę trzech głównych kart, i wtedy wyszedł Pan.

Z podsumy podsum czyli 14 Lis 8 Trumna wyszłaby 22 Droga :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena changed the title to Proszę o pomoc - czy on wróci?

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...