Skocz do zawartości

Portret Psychologiczny interpretacja :)


żonkil30

Polecane posty

Witam serdecznie, pierwszy raz mam styczność z tarotem także mam nadzieję, że wszystko wyliczyłam dobrze. Podpierałam się informacjami z internetu ponieważ nie posiadam książek o tarocie. Wiem że liczba 0 oraz 22 to karta Głupca oraz to jeśli wyjdzie liczba większa niż 22 np. 23 to od niej trzeba odjąć 22 i wtedy wyjdzie karta o numerze 1.

Prosiłabym na początku o sprawdzenie czy moje obliczenia się zgadzają i jeżeli wszystko będzie w porządku to następnie napiszę własną interpretację.

 

 

(1) Dzieciństwo 13= Śmierć

(2) Wiek średni 9= Pustelnik

(3) Wiek dojrzały 1+9+8+9= 27-22= 5=Wiara

(4) Podświadomość (1) + (2) 22= Głupiec

(5) Świadomość (2) + (3) 14=Umiarkowanie

(6) Nadświadomość (4) + (5) 22+14=36-22= 14=Umiarkowanie

(7) Misja (1) + (5) 5=Wiara

(8) Dary by wypełnić misje (2) + (6) 9+14=23-22= 1= Mag

 

(9) karma, kim byłam (1) - (2) 4= Cesarz

(10) Co robiłam (3) - (2) 4=Cesarz

(11) Lekcja (9) - (10) 0= Głupiec

 

(12) Harmonia/komfort (7) + (8) 6=Kochankowie

(13) Wnętrze (1)+ (4) +(6) 13+22+14=49-22-22= 5=Wiara

(14) Na zewnątrz (3) + (5) + (6) 11= Sprawiedliwość

 

(15) Jak odrobić lekcje karmiczna (9) +(10) + (11) - (7) 3= Cesarzowa

(16) Komfort karm. (11) + (6) 14=Umiarkowanie

(17) Jak pracować z misja na obecne wcielenie (11) + (8) 1=Mag

 

 

Pierwsza, czwarta, szósta - informują nas o tym, jak ludzie odbierani są na zewnątrz, w swoim środowisku, pośród ludzi, jaki przedstawiają obraz siebie samych na zewnątrz= ŚMIERĆ GŁUPIEC UMIARKOWANIE

 

Trzecia, piąta i szósta - te karty informują o wnętrzu osoby, o jej charakterze, osobowości oraz o tym co skrywa przed światem = WIARA UMIARKOWANIE UMIARKOWANIE

 

<kwiatek>:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłabym na początku o sprawdzenie czy moje obliczenia się zgadzają i jeżeli wszystko będzie w porządku to następnie napiszę własną interpretację.

Nie podałaś daty urodzenia, ale wszystkie obliczenia są poprawne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(1) Dzieciństwo 13= Śmierć tutaj sprawa jest bardzo prosta gdyż ta część mojego życia powoli się kończy. Praktycznie od dziecka towarzyszyła mi śmierć, kiedy się urodziłam to podczas porodu wdało się zakażenie i moi rodzice mieli wybór albo dać mi bardzo silny antybiotyk który powoduje głuchotę, albo bym umarła. Na szczęście cudem się wykaraskałam i dzięki Bogu słyszę. Następnie śmierć bliskich osób w rodzinie, 4 różne wypadki w życiu przez które byłam o krok od śmierci. Bycie podczas śmierci moich kilku pacjentów. Także cały czas ta śmierć gdzieś się przewija.

 

(2) Wiek średni 9= Pustelnik Hmmm, ja sama jestem typem introwertyka i wydaje mi się, że taki też będzie następny etap mojego życia. Plus to, że jestem w zawodzie medycznym to pewnie też jakaś droga naukowa? Zawsze dużo analizowałam i często nie mogłam dokończyć jakiś projektów gdyż zaczynałam za bardzo drążyć różne tematy

 

(3) Wiek dojrzały 1+9+8+9= 27-22= 5=Wiara Możliwe, że będzie to wypadkowa tego, że cały wiek średni będę Pustelnikiem i dzięki rozwojowi dojdę do takich a nie innych wniosków. Być może głębsze zrozumienie jakiś prawd duchowych?

 

(4) Podświadomość (1) + (2) 22= Głupiec Tutaj nie mam zbytnio pomysłu prócz, ciekawości świata( bardzo często podróżuje i najczęściej sama) częsta zmiana zainteresowań, aczkolwiek w obrębie mojego zawodu. Wymyślanie nowych rzeczy( również w zawodzie) zbyt duża naiwność w stosunku do ludzi.

 

(5) Świadomość (2) + (3) 14=Umiarkowanie Dążenie do harmonii, nie wychylanie się zbytnio przed orkiestrę, kalkulacja na zimno?

(6) Nadświadomość (4) + (5) 22+14=36-22= 14=Umiarkowanie j.w

(7) Misja (1) + (5) 5=Wiara taj jak w punkcie 3? Czy jest to już związane z czymś zupełnie innym? Nie znam się na tarocie, a może być tak że dana karta ma inne znaczenie w innym podpunkcie.

(8) Dary by wypełnić misje (2) + (6) 9+14=23-22= 1= Mag wyczytałam, że nie można spotkać Maga na tej pozycji ale nie wiem dlaczego. A znaczenie karty Rozpoczęcie nowych działań, posiadanie potrzebnych atutów w konkretnej sytuacji, nowe pomysły, projekty, idee. Twórczość, pomysłowość, kreatywność, pewność siebie.

 

(9) karma, kim byłam (1) - (2) 4= Cesarz Pewnie chodzi o jakiegoś władce, mężczyznę, cara, króla, księcia itp

(10) Co robiłam (3) - (2) 4=Cesarz Zapewne rzeczy związane z danym stanowiskiem z punktu 9

(11) Lekcja (9) - (10) 0= Głupiec Może hulaszczy tryb życia związany z wysokim stanowiskiem? Za dużo zabawy za mało pracy? Brak pomocy zwykłym ludziom?

 

(12) Harmonia/komfort (7) + (8) 6=Kochankowie Harmonię którą można w życiu osiągnąć jeżeli będzie się miało kogoś obok?

(13) Wnętrze (1)+ (4) +(6) 13+22+14=49-22-22= 5=Wiara Znów Wiara, czyli to samo co było w poprzednich punktach?

(14) Na zewnątrz (3) + (5) + (6) 11= Sprawiedliwość Bycie osobą sprawiedliwą odnośnie danej sytuacji? Nie wchodzenie w sytuacje konfliktowe?

 

(15) Jak odrobić lekcje karmiczna (9) +(10) + (11) - (7) 3= Cesarzowa Hmmm był Cesarz jako karma, to może podobne życie do poprzedniego ale jako kobieta lecz zwracanie uwagi na to co zawaliłam wcześniej?

(16) Komfort karm. (11) + (6) 14=Umiarkowanie znów kolejne Umiarkowanie czyli to samo co poprzednio?

(17) Jak pracować z misja na obecne wcielenie (11) + (8) 1=Mag Kolejny Mag ? Ciężko mi interpretować te karty bo jest dużo Magów, są Cesarze, Cesarzowe, oraz Wiara(Arcykapłan,Papież)

 

3 razy pojawia się Wiara,

3 razy pojawia się Umiarkowanie

2 razy Cesarz

2 razy Mag

2 razy Głupiec

myślałam, że coś wcześniej źle policzyłam bo za często takie same karty wychodziły. Ale pewnie jest taka możliwość, skoro te wyliczenia są przeze mnie dobrze zrobione.

 

Nie wiem czy taka interpretacja którą podałam jest dobra, albo chociaż w 50% trafna.

:):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To się przyda:

4. W portrecie negatywnie interpretujemy także karty podwójne, czyli te które występują dwa razy, ale uwaga - negatywnie interpretujemy je tylko na pozycjach od 1 - do 6, ponieważ tak jak wspomniałam wcześniej, te pozycję zależą od nas i negatywna interpretacja dostarczy nam informacji co jest nie tak, na co warto zwrócić uwagą i co można zmienić na lepsze, to taka wewnętrzna praca nad samym sobą. Karty na innych pozycjach - jeśli są podwójne, nie interpretujemy ich negatywnie.

5. Karty, które występują w większej ilości, powtarzają się trzy razy lub więcej interpretujemy jako bardzo dobry znak dla nas. Te karty dostarczają informacji o tym, że dana osoba ma bardzo duże możliwości i posiada różnego rodzaju talenty (jakie - powiedzą o tym karty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się przyda:

4. W portrecie negatywnie interpretujemy także karty podwójne, czyli te które występują dwa razy, ale uwaga - negatywnie interpretujemy je tylko na pozycjach od 1 - do 6, ponieważ tak jak wspomniałam wcześniej, te pozycję zależą od nas i negatywna interpretacja dostarczy nam informacji co jest nie tak, na co warto zwrócić uwagą i co można zmienić na lepsze, to taka wewnętrzna praca nad samym sobą. Karty na innych pozycjach - jeśli są podwójne, nie interpretujemy ich negatywnie.

5. Karty, które występują w większej ilości, powtarzają się trzy razy lub więcej interpretujemy jako bardzo dobry znak dla nas. Te karty dostarczają informacji o tym, że dana osoba ma bardzo duże możliwości i posiada różnego rodzaju talenty (jakie - powiedzą o tym karty).

 

 

Dziękuje bardzo Ismeno <kwiatek>

 

A czy część z tego co napisałam w miarę się zgadza? Czy napisałam totalne bzdury ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy część z tego co napisałam w miarę się zgadza? Czy napisałam totalne bzdury ;)

Jestem zdania, że na pewno dużo się zgadza. To Twój portret, więc tak naprawdę to Ty wiesz najwięcej o sobie i interpretacja na pewno będzie bardzo dobra <ok>

Poza tym zakładam, że ten temat nie zostanie bez odpowiedzi innych użytkowników i z czasem na pewno ktoś tutaj zajrzy i dołoży coś od siebie. Osobiście, w wolnej chwili chętnie zaglądnę <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...