Skocz do zawartości

Portret


Iw77

Polecane posty

Może ktoś coś doda od siebie ?

 

1.Dzieciństwo i młodość – Słońce

 

Osoba miała bardzo fajne dzieciństwo. Beztroskie. Otoczona była osobami, które ją kochały i zapewniały spokój i poczucie bezpieczeństwa. To był szczęśliwy etap życia osoby.

 

2. Wiek średni – Sprawiedliwość

 

 

Osoba musiała sobie w tym okresie życia radzić sama. Była ciągle osądzana za swoje postępowanie. Jakby dotarło do niej, że jest dorosła. Charakteryzuje się jasnym i logicznym sposobem myślenia i postępowania. Myślę, że nastąpiły w tym okresie jakieś konflikty, niekoniecznie z prawem. Zważając na 2 sztuki tych kart w rozkładzie biorę pod uwagę jej cienie - osoba wzięła rozwód. Spotkało ją w tym okresie sporo rozczarowań przez jej złe postępowanie. Mam wrażenie, że beztroskie dzieciństwo odbiło się echem na kolejnym etapie życia.

 

3. Wiek dojrzały – Kapłanka

 

Ta osoba w tym wieku ma niesamowicie rozwiniętą intuicję, będzie ja prowadził jej wewnętrzny głos. Chyba teraz będzie mogła zająć się swoim rozwojem osobistym i ezoteryką :) Jest osobą wrażliwą i empatyczną. Potrafi wykorzystywać swoją wiedzę i dotychczasowe doświadczenie życiowe. Chętnie pomaga i wspiera dobrą radą. Ma jednak skłonności do zamykania się w sobie, w swoim własnym świecie. Poddaje się losowi, jest gotowa do poświeceń, aby tylko inni byli szczęśliwi. Może mieć problemy psychiczne.

 

4. Podświadomość, czyli lęki i blokady – Arcykapłan

 

Ta osoba ma problemy w kontaktach z mężczyznami. W dzieciństwie miała problemy z ojcem i stąd potrzeba zaspokojenia poczucia bezpieczeństwa ze strony mężczyzny. W swoim życiu miała tylko wzorce ze strony kobiet (karty powyżej). Ulega wpływom mężczyzn, którzy ją wykorzystują (karty poniżej). Nie mniej jest to osoba mądra życiowo, aczkolwiek nie zdaje sobie sprawy ze swojej wiedzy i nie przyznaje się, nie wierzy we własne siły i możliwości.

 

5. Świadomość, czyli aspiracje, cele, sfera samorealizacji – Koło Fortuny

 

Ta osoba jest świadoma losu, tego, że nie nad wszystkim ma władzę. Poddaje się losowi i temu, co dla niej przygotował. Sferę samorealizacji blokuje w tej osobie brak wiary w siebie. Godzi się z tym, co los dla niej przygotował. Nie walczy.

 

6. Nadświadomość, czyli ukryte talenty, zdolności – Diabeł

 

Z pewnością osoba ta potrafi od siebie uzależnić, ale w pozytywnym sensie. Jeśli jest z kimś blisko to na zawsze. Jest zdolna w sferze seksualnej, potrafi oczarować i zawładnąć. Jest podatna na wszelkie uzależnienia. Ja mam wrażenie, że zważywszy na bliskość Papieża i Maga – Diabeł tutaj może wskazywać na potrzebę wiedzy tej osoby. Umie zdobywać wiedzę, niekoniecznie tej wiedzy ogólnie dostępnej, ale także tej zakazanej, nie dla wszystkich. Nie boi się ta osoba niczego i nikogo.

 

 

 

7. Misja z jaką przyszedł człowiek na świat. Musi ją wykonać – Rydwan

 

 

Ta osoba przyszła na świat, żeby walczyć, żyć pełnią życia, szaleć, bawić się. Nie może siedzieć w miejscu i nic nie robić. Ją musi być widać, musi być widać efekty jej działań. Jeśli nic nie robi, nie żyje. Przezwycięży wszelkie trudności, których los jej będzie sporo fundował (Koło Fortuny obok). Ta osoba się nigdy nie podda. Jest na tym świecie, żeby osiągnąć sukces.

Zastanawia mnie obecność Siły obok ????

 

 

8. Dary, jakie otrzymaliśmy, aby spełnić misję życiową – Mag

 

Osoba została wyposażona dosłownie we wszystko, aby zrealizować swoje cele. Nie mniej jednak nad Magiem jest Diabeł, czyli jednak nie będzie łatwo. Myślę, że tutaj dużo zależy od samorozwoju i umiejętnemu wykorzystaniu swojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia w sposób prawdziwy, bez kombinowania. Ta osoba ma wielki potencjał, w który musi uwierzyć. Osoba ta ma dużą zdolność do posługiwania się słowem, zarówno w mowie, jak i piśmie. Ma zdolności do prowadzenia mediacji, godzenia zwaśnionych, prowadzenia rozmów.

 

9. Karma – kim była osoba w poprzednim wcieleniu – Sprawiedliwość

 

Łatwe :) Sędzią. Osobą wydającą wyroki, osądzającą innych.

 

10. Co robiłam – Kochankowie

 

a jednak tak :) dokonywałam wyborów, osądzałam, co jest dobre, a co złe.

 

11. Lekcja – karmiczne zadania – Kapłanka

 

 

Osoba znajduje się na wysokim, choć mało stabilnym poziomie rozwoju duchowego. Musi się określić i ja myślę, że powinna iść w stronę pomocy innym, o czym świadczą arty poniżej (Sąd i Kochankowie). Na jej drodze w tym zyciu będą się pojawiały osoby, którym będzie musiała pomagać. Jest inteligentna i mądra, ale to nie jest inteligencja i wiedza dla niej, ona musi się w tym życiu dzielić z innymi.

 

12. Harmonia psychiczna – Sprawiedliwość – po raz 3

 

Ta osoba znajdzie harmonię psychiczną tylko w prawdzie i wielkim poczuciu odpowiedzialności. Ta osoba potrafi w jasny i bardzo prawy sposób ocenić swoje życie. Jest osobą obdarzoną (karta po raz 3 – wynika to także z karty z poprzedniego wcielenia) dużym poczuciem prawdy i moralności. Musi znaleźć harmonię w swoim życiu zważając na wszystko co jest moralne. Musi eliminować ze swojego otoczenia ludzi i zdarzenia, które nie będą z nią szczere i prawdziwe. Sama wyeliminuje kłamstwo przez wysoko rozwiniętą intuicję i jest w stanie poświęcić wszystko dla wyjaśnienia sytuacji i pokazaniu prawdy (Rydwan obok)

 

 

 

 

13. Wnętrze – jak osoba postrzega samego siebie – Gwiazda

 

 

Ocenia siebie jako osobę zdolną do głębokich przeżyć. Kocha dzieci (Słońce obok). Życzliwą dla ludzi i potrafiącą jasno osądzać sytuacje życiowe (Sąd obok). Nie mniej jest ona podwójnie w portrecie, czyli osoba ta ma negatywne nastawienie do samej siebie, nie wierzy w siebie.

 

14. Na zewnątrz – jak inni postrzegają tę osobę – Kapłan

 

Jako osobę inteligentną, która znalazła się w swoim życiu na swoim miejscu. Zasłużyła sobie na to, co ją spotkało – nawet jeśli jest to złe. Niektórzy widzę w niej autorytet. Na pewno dostrzegana jest jako osoba mądra, posiadającą wiedzę duchową. Zawsze chętną udzielić pomocy innym.

 

15. Jak odrobić lekcję karmiczną – Eremita

 

 

Ta osoba zdecydowanie musi położyć nacisk na swój rozwój duchowy. Musi z szacunkiem patrzeć na swoje życie i dzielnie znosić, to co los daje. Musi w poprawny sposób układać relacje z osobami starszymi, a szczególnie ze swoimi dziadkami. Główne zadanie tej osoby to służenie innym.

 

16. Komfort Karmiczny – Gwiazda

 

Przyjmować wszystko ze spokojem i zrozumieniem. Osoba musi nauczyć się wybaczać, także samej sobie. Każdy ma prawo popełniać błędy. Dostrzegać piękno w ludziach i otoczeniu. I nadal rozwój duchowy. Trzeba jednak walczyć, bo gwiazda jest po raz drugi czyli muszę uważać, żeby nie nazbierać kolejnych długów karmicznych.

 

17. Jak pracować z misją w obecnym wcieleniu - Cesarzowa

 

Osoba ma dużo doświadczenia i powinna już umieć z niego korzystać. Powinna mierzyć siły na zamiary. Powinna uwierzyć w siebie i dążyć do akceptacji siebie. Powinna wykorzystywać swoją kobiecą siłę. Generalnie powinna być kobietą dbającą o to co jest najbliżej niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...