Skocz do zawartości

kiedy przerobie swa lekcje karmiczną


justynaeg

Polecane posty

Witam od 3 lat mam problemy na wszzystkich plaszczyznach zycia zachorowałam, nic mnie nie cieszy, nie mowiac juz o tym ze za nic dostaje wycisk od ludzi moje pytanie wiec brzmi czy z mojej dty urodzenia można wyliczyć najgorsze lata i co w nch bedzie oraz odrobienie tego, nie wiem co sie dzieje ale wszystko sie wali justyna19,09,1986 :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od 3 lat mam problemy na wszzystkich plaszczyznach zycia zachorowałam, nic mnie nie cieszy, nie mowiac juz o tym ze za nic dostaje wycisk od ludzi moje pytanie wiec brzmi czy z mojej dty urodzenia można wyliczyć najgorsze lata i co w nch bedzie oraz odrobienie tego, nie wiem co sie dzieje ale wszystko sie wali justyna19,09,1986 :(

W numerologii jest cos takiego jak np. interpretacja daty urodzenia, w której można uzyskać ogólny zarys poszczególnych etapów życia. Temat jest tutaj viewtopic.php?f=246&t=2263 Opisy pochodzą z książki, ale tak jak wspomniałam są one ogólne, dla każdego takie same. Najgorsze lata? Nie ma czegoś takiego :) To jakie będziesz mieć lata zależy przede wszystkim od Ciebie. Numerologia nic tutaj nie pomoże. Owszem można obliczyć np. lata pustki, ale i tak nie przesądza to o tym że tak na pewno będzie. To samo z karmą, można wyliczyć, ale nikt nie wie od kiedy, do kiedy ona na 100% będzie trwać. Życie, to życie nie ma gotowych wzorów na obliczenie przyszłych wydarzeń czy wyeliminowanie problemów. Po coś tutaj jesteśmy i mamy się tego nauczyć. Najprawdopodobniej i w tym co Ciebie spotyka jest cel i sens, bo nic nie dzieje się bez przyczyny. Zastanawiałaś się nad tym właśnie pod takim kątem? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jedno wiąże się z drugim, a na pewno wiele dołożyłaś od siebie. To znaczy mam na myśli negatywne myślenie. Myśl jako energia, która się materializuje w codzienności i sprawia, że to co wysyłasz otrzymujesz. Zawsze jest początek, czyli przyczyna i na niej należałoby się skupić. Spotkały ciebie przykrości i poddałaś się, nie stawiłaś im czoła, a efekt jest taki że wchodzisz coraz głębiej w smutek, żal, rozczarowanie i frustrację. Wszystko co jest negatywne przyciągasz i tym się otaczasz i koło się zamyka. Możliwość jedna i najlepsza trzeba to przerwać, powiedzieć stop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witaj

 

Popatrzyłem sobie na datę twojego urodzenia.

 

19.09.1986=43=7

 

. . . . . . . . . . . . . 6/33

. . . . . . . . . . . . . . 8

. . . . . . . . . 19/1. . 34/7

. . . . . . 9. . . . . . 10/1. . . 24/6

. . . . . . . . . . 8. . . . . . . . 5

. . . . . . . . . . . . . . . 3

 

 

Myślę że masz stany depresyjne, ale jesteś bardzo silna osobowością, nie wiem czy to kims z rodziny nie tworzysz toksycznego związku. I jest to przyczyną depresji?....?

 

Rodzinna osoba oj tak jako dziecko baaardzo otwarta. I wiem że jesteś taka do dziś.

Sto procent.

nie jestem pewna czy spotkałas się z bieda czy z bogactwem w życiu.

Kiedy byłaś dzieckiem.

Ale jeśli z bogactwem np rodzice byli zamożni to jako dziecko moim zdaniem wykorzystywalas dobra..... nie do inwestowania w siebie a do inwestowania w rzeczy........

Myślę że rodzice bardziej patrzyli na to jak wyglądasz niż czy kupiłaś i przeczytałaś fajna wartościowa książkę.

Byś mnie dobrze zrozumiała.

Czasami dla rodziców jest ważniejsze to jaki prestiż masz czyli koleżanka vcoz taka sobie ale córka lekarzy..... To przykład..... Jeśli córka lekarzy to nawet się nie zastanawiają jaka jest osobą i co Tobie daje wartościowego.

Taki sposób widzenia miałam na myśli liczy się powierzchownosc.

 

Moja mama tak miała.......

Mogłam jej przeprowadzić np do domu dziewczynę...... Słowo klucz do aprobaty...... Z jakiej rodziny jest...... Nie ważne kim jest, aby z dobrego domu.

 

 

Jeśli w domu było skromnie to moja interpretacja........ Jest taka że chciałaś inwestować w siebie ale musiałaś pieniądze np wydawać na rzeczy....... Buty spodnie, ale nie książki które lubilas wyjazdy.... bo.... Były inne potrzeby.

 

 

W każdym razie moim zdaniem skupiam się na zdobywaniu dóbr...... Materialnych

Wydaje mi się że tutaj masz jakieś problemy.....

 

Ale one wyglądają tak że ty musisz zaspokoić oczekiwania innych....... Stąd flustracje......

 

Posłuchaj jesteś wagą to cudowny znak.....

Ale dokonujemy swoich wyborów...... Dokonujemy wyborów nie takich jak inni od ciebie oczekują. Moim zdaniem......

Naucz się asertywności

Koniecznie.....

Trochę jeszcze. Pouczysz się...... . Mniej działań pod wpływem emocji......

I jeszcze jedno żyjesz po to by być szczęśliwa.

Rodzinna kobieto oj rodzinna.

Dobrze brawo.

Weź kartkę papieru.

Napisz w punktach co chcesz mieć.

Obok napisz co ktoś kto ma na ciebie duży wpływ chce byś miała.

Zobaczysz jakie są twoje marzenia i tej innej osoby.

I uwolnij się od emocji które wpadają cię w depresję......

Lubisz ludzi wiem że tak to jeśli tak.

W środ tych ludzi są pewnie tacy których lubisz, za co ich lubisz?

SA pewnie też ludzie którzy mają wiedzę, mają na ciebie wpływ ok super tylko pamiętaj że w życiu spełniasz swoje marzenia...... Więc potrzebujesz kompromisów....... A jesteś trochę ambicjonalna.

Ambicją jest dobra bardzo dobra ale ambicja czasami potrafi niszczyć........

 

Rada.

W sytuacjach stresowych lepiej powiedz ok zastanowię się, niż na gorąco udzielasz odpowiedzi.

 

Moze w jakimś stopniu Cię usatysfakcjonowalam.

Pozdrawiam serdecznie Batyam <buziak>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...