Skocz do zawartości

Związek - prośba o pomoc


Monia250

Polecane posty

Witam,

Mam prośbę o pomoc w zrozumieniu paru rzeczy - wyjaśnieniu jesli to mozliwe

Dane:

 

Osoba pierwsza (ja)

Dz: 2/11/20/29

Ipz. 2/11

II pz 1/10/19 (obecnie w tym punkcie)

III pz 3/12/21/30

IV pz. 1/10/19/28

 

I wyzwanie 0 , II wyzwanie 8, główne wyzwanie 8

 

I cykl 1

II cykl 1

III cykl 9

 

Osoba 2

Dz 1/10/19/28/37/46

 

I pz 5/14/23

II pz 5/14/23/32/41 (obecnie w tym punkcie)

III pz 1/10/19/28/37/46/55/64

Iv pz 1/10/19/28

 

I wyzwanie 4, II wyzwanie 4, główne 0

I cykl 5

II cykl 9

III cykl 5

 

Wspólna Dz

3/12/21/30/39/48/57/66/75

 

Co wykryłam z tych dwóch piramid

Mój dzień urodzenia = DZ partnera - wiem ze pojawiłam sie w jego życiu po coś (znalazłam to gdzieś na forum - ale nie wiem czy konkretna wartość liczbowa ma jakieś znaczenie )

Jednak znalazłam tez inne łączące punkty i ich nie rozumiem - nie wiem jak interpretować dlatego prosze o pomoc ..... cyt:

 

Np. ktoś ma drogę życia 6 i pojawia się w jego życiu osoba o wibracji z dnia urodzenia 6 lub I pz 6 – to jest to związek szczególny.

 

Jeśli pewne wibracje powtarzają się w piramidzie życia jednej i drugiej osoby wiadomo już, że jest to relacja, która jest relacją głęboko karmiczną, czyli relacją, która jest szczególnie po coś.

Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że dzień urodzenia pokrywa się z realizacją drogi życia innej osoby to bardzo często jest to wskazanie, że osoba ta jest w naszym życiu, bo w pewnym sensie ma nam pomóc, umożliwić, to nie znaczy, że ma za nas coś zrobić, ale zrealizować plan naszej drogi życia.

 

Oto co znalazłam :

1) nasza wspólna droga życia jest podobna do mojego III pz

(Wspólna DZ ma więcej podliczb )

 

2) nasze IVpz sa identyczne

 

3) oboje teraz znajdujemy sie w IIpz, jednakze jak mój partner przejdzie do swojego III pz ja będę nadal przebywać w swoim II pz —- a jego III pz jest prawie taki sam jak mój II (w moim jest mniej podliczb)

 

Nie wiem jak zinterpretować te podobieństwa - ale na moje oko nasze piramidy jakos sie pokrywają -

Dziękuje za pomoc- miłego tygodnia życzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, czy ktos z wieksza wiedza numerologiczna zechce zerknąć i powiedzieć co te podobieństwa w piramidkach mogą oznaczać? Miłego tygodnia życzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam wszystkich którzy interesują się numerologia i maja jakaś wiedzę na ten temat - chciałabym ponowić prośbę dotycząca pomocy w interpretacji podobieństw w dwóch piramidach . Z góry dziekuje 💐💐

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...