Skocz do zawartości

Ryby


tomek1978

Polecane posty

Ostatniej nocy miałem sen który dotyczył łowienia ryb. Śniło mi się że byłem nad zbiornikiem wodnym i łowiłem duże ryby na wędkę. Złowiłem ich dość sporo i z niektórymi musiałem zażarcie walczyć aby wyciągnąć na brzeg. Osobiście nie pasjonuję się wędkarstwem. Jak byście to zinterpretowali?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz odczucia co do tego snu? i w ogóle z czym tobie kojarzy się symbol ryby? Ja mam dwa znaczenia, pierwsze ryba, głęboko osadzona w chrześcijaństwie, a drugie to znaczenie zaczerpnięte z kart Lenormand. Cóż, tutaj wydaje mi się, że bardziej to drugie znaczenie będzie pasować. Jeżeli prowadzisz własną działalność albo w pracy jesteś kimś ważnym, to sen może oznaczać negocjacje, rozmowy, poszukiwanie wspólników. Jak widać złowiłeś ryby, z częścią poszło bardzo łatwo, czyli zapewne negocjacje będą udane, zyskasz to co sobie zamierzyłeś. Będzie to mieć także odniesienie w sferze finansowej, która się poprawi. Ale z częścią ryb już nie było tak łatwo, musiałeś włożyć w ich wyciągniecie mnóstwo sił. Tak więc i tutaj można przypuszczać, że niektóre rozmowy nie będą przebiegać tak jak Ty tego oczekujesz, mogą pojawić się jakieś nieprzewidziane problemy, mogą się w to wmieszać inne osoby i swoim działaniem utrudnić finalizacje rozmów. Natomiast jeżeli nie wykonujesz takiej pracy, jak określiłam powyżej, to sen może odnosić się po prostu do sfery finansowej, pożyczek, długów, wydatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Nie jestem na działalności pracuję w mundurze. Także raczej sen może nawiązywać do spraw finansowych. Chcę starać się o odszkodowanie od zakładu budżetowego za poprowadzenie wodociągu przez moją działkę i ten sen może do tego nawiązywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...