Skocz do zawartości

Nawiedzony dom


Gosiak12

Polecane posty

Śniło mi się że miałam zamieszkać w nowym domu wraz z rodziną no i dostałam klucz od piwnicy, bardzo ładny klucz, aż przykuł moją uwagę a kiedy otworzylismy drzwi wszystko się zaczęło, przyszła druga osoba od tego domu i wpadła w przerażenie, że dostaliśmy ten klucz od piwnicy no i poszła. kątem oka dostrzegłam taka sama lalkę jak w filmie anabele lecz to krótki epizod bo tylko ją spostrzegłam. Później znalazłam się w pokoju i oglądałam film z wujkiem była plaga podobnych owadów do ćmy i czuc było smród pleśni, później pukanie 3 razy bodajże i rzeczy się zmieniały , uciekłam do pokoju a tam eurobiznes i ktoś z tekstem że to jakiegos księdza czy jakoś tak czy zakupione dokładnie tego nie pamiętam, i nagle pojawiła się taka postać jak w horrorach nagle wyskoczyła tak jakby zaglądała przez okno i jej cień obejmował coraz większy obszar i uciekłam znowu do pokoju ale teraz cały dom był w tych małych ćmach, wiedzieliśmy że są bo cały ekran od telewizora był nimi pokryty ale tak jakby wewnątrz za szybką. W tym pokoju pokazał się sznurek i już wiedziałam że coś się święci bo znowu pukanie do drzwi i pomyślałam że to będzie wąż i był to waz z łańcuszka który nagle miałam przypiety do szyi i prosiłam żeby ktos mi go odpiął bo on chciał kąsać( mimo że nie był prawdziwy to odczuwałam takie uszczypniecia) i odpięlam go w końcu sama i wyrzuciłam, wróciłam po tel do tego pokoju co był wąż i mimo że był dzień to okna miały czarne szyby czułam w nim coś mrocznego nie znalazłam tel poszłam do kuchni tam też nie było, wróciłam znowu do tego pokoju bardziej śmiało i dalej te czarne szyby przeraziło mnie to ale znalazłam tel i uciekłam. bardzo dziwny sen nie wiem czy miał jakieś znaczenie ale zazwyczaj zapamiętuje sny które właśnie coś znaczą, nie wiedziałam że moja wyobraźnia jest na tyle zdolna. Proszę o pomoc w interpretacji bo bardzo utkwił mi ten klucz w głowie i myślę że jednak po niektóre rzeczy miały tu znaczenie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Klucz, to tajemnica. Coś czego wcześniej nie wiedzieliśmy, a teraz możemy to zbadać, zdobyć informacje na ten temat. Piwnica, to pomieszczenie ciemne, czasami straszne, nieprzyjemne. Zazwyczaj sny w których jest dom, interpretuję w odniesieniu do człowieka. Dom, to Ty. Piwnica to część Ciebie. Możliwe, że coś w Twoim życiu/organizmie nie funkcjonuje poprawnie, gdzieś jest problem, blokada. O coś nie zadbałaś albo nie chcesz zadbać. We śnie są inne pomieszczenia, pokoje, więc mogą to być np. sfery życia. Przemieszczasz się, ale w każdym pomieszczeniu coś jest nie tak. Odczuwasz niepokój, przy tym są ćmy i wąż. Ćmy, mogą być kojarzone ze śmiercią - coś odchodzi, aby mogło przyjść nowe. Wąż, to symbol seksualny albo przestroga przed lekkomyślnością. Czarne szyby - rzeczywistość jest niewidoczna, nie ma jej. Może w czymś utknęłaś? Jakaś sprawa nie daje Ci spokoju, nie możesz o czymś zapomnieć, pozwolić komuś odejść. Coś tutaj blokuje Twój rozwój. Tym bardziej, że we śnie uciekasz... a w życiu? Czy nie uciekasz od czegoś/kogoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...