Skocz do zawartości

Pies


ena96

Polecane posty

Witam co może oznaczać pies we śnie, a więc tak śniło mi się że byłam na podwórku przyjechał wujek samochodem i mówił coś do mnie ale ja za bardzo nie rozumiałam co mówi widziałam jedynie ze z łańcucha urwał się pies. Potem poszłam do domu rozmawiałyśmy ja mama i babcia następnie, do domu wszedł tata zaczął do mnie mówić jakby mnie karcil za to ze psa nie wzięłam na smycz, prowadził on psa był duży, wysoki na smyczy, ale bez kaganca, szary ale ja go się wcale nie bałam podszedł do mnie... dalej niestety nie wiem co mogło się wydarzyć bo się obudziłam. Szukałam informacji w internecie ale ciężko mi jakoś zinterpretować ten sen o psie. Moim zdaniem to może być zapowiedź jakieś zmiany w moim życiu, hm dziś dodatkowo zostałam odwołana przez agencje z pracy w której pracowałam od 3 miesięcy z kawałkiem. Myślę że może sen ten chciał mi w jakiś sposób przekazać że czas na zmiany, a wy jak myślicie. Pozdrawiam serdecznie. Ewelina

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aniko za zainteresowanie moim tematem <bezradny> niestety wiem tylko że pies stał trzymany przez mojego tatę na smyczy, stanął tylko przy mnie i patrzył na mnie, był przyjazny wcale się nie bałam, wysoki, szary, szczupły stał i mi się przyglądał. Ten sen moim zdaniem był jakiś dziwny, dla mnie bo dodatkowo szykowalam się jakby na pogrzeb mojego dziadka, który nie żyje już 1,5 roku i jednocześnie mama mówiła do mnie żebym wracała za granicę, gdzie obecnie jestem. Sen był dziwny, śniło mi się to z niedzieli na poniedziałek, a w poniedziałek po południu zostalam odwołana z dotychczasowej pracy, miałam przez ten sen dziwne przeczucia, no i myślę że może to chciał mi sen przekazać.

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Może ten pies symbolizuje Ciebie? Łańcuch, to coś co Cię trzyma, jakieś więzi albo umowy. Zerwanie z łańcucha, to taki trochę przejaw buntu, ale również pragnienie innego życia i poszukiwanie czegoś nowego. Może ma to być dla Ciebie informacja o tym, że powinnaś coś w swoim życiu zmienić? Zerwać więzi/umowy, których nie musisz mieć, które Cię trzymają przy czymś, co niekoniecznie jest dla Ciebie dobre. Tym bardziej, że we śnie są starsze kobiety, co ja rozumiem jako mądrość. I przesłanie, że powinnaś zaufać sobie, popatrzeć na to wszystko co masz z innej perspektywy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mariko za zainteresowanie, myślę że to bardzo trafna uwaga i tak ten pies może właśnie symbolizować mnie, nie pomyślałam o tym w ten sposób, zgadzam się, w moim życiu dokonałam ogromnej zmiany przeprowadziłam się sama do innego kraju, pomogły mi obce osoby, więc to mogę określić jako bunt, zerwanie łańcuchów, wiele udało mi się dzięki temu osiągnąć, wiem co powinnam zmienić i mam nadzieję że uda mi się to osiągnąć. Bardzo Ci dziękuję za twoją interpretacje, teraz już wiem jaki był przekaz tego snu. ;*

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mariko za zainteresowanie, myślę że to bardzo trafna uwaga i tak ten pies może właśnie symbolizować mnie, nie pomyślałam o tym w ten sposób, zgadzam się, w moim życiu dokonałam ogromnej zmiany przeprowadziłam się sama do innego kraju, pomogły mi obce osoby, więc to mogę określić jako bunt, zerwanie łańcuchów, wiele udało mi się dzięki temu osiągnąć, wiem co powinnam zmienić i mam nadzieję że uda mi się to osiągnąć. Bardzo Ci dziękuję za twoją interpretacje, teraz już wiem jaki był przekaz tego snu. ;*

Nie ma za co :) Nie poddawaj się i po prostu idź na przód! Dodałabym jeszcze, że może chodzić o konflikt z rodzicami. Konkretnie z tatą? Ponieważ we śnie, to on Ciebie karcił, nie spodobała się sytuacja z tym psem. Może on musi mieć wszystko pod kontrolą, lubi rządzić i o wszystkim decydować? Mama natomiast można powiedzieć, że przyjęła bierną postawę. Nie zrobiła nic, a żeby nie narazić się mężowi, powiedziała, że powinnaś wracać za granicę. Może w tym śnie jest ukryty przekaz, iż macie sobie , z rodzicami wiele do wyjaśnienia, jakieś niezamknięte sprawy są między Wami. Twój wyjazd, to ucieczka, odcięcie od rodziców i tego wszystkiego, czego doświadczyłaś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Mariko wszystko to co napisałaś to prawda. Mój tata musi mieć wszystko pod kontrolą lubi rządzić i o wszystkim decydować i wszystkie decyzję on podejmuje. Mama natomiast musi się podporządkować nie ma własnego zdania i jest bardzo ograniczona. Tak mój wyjazd to była ucieczka musiałam i chciałam to zrobić bo nie widziałam żadnego sensu, rodzice tylko narzekali chcieli decydować o moim życiu nie pozwalali mi się uczyć bo ich zdaniem i tak nic nie osiągne, a ja jestem pracowita i ambitna osoba, A przy nich się dusilam , byłam nikim, teraz moge rozwijać siebie, planować i budować swoją przyszłość. A tak moje życie nie miało wogole sensu, nie chciało mi się żyć.

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Mariko wszystko to co napisałaś to prawda. Mój tata musi mieć wszystko pod kontrolą lubi rządzić i o wszystkim decydować i wszystkie decyzję on podejmuje. Mama natomiast musi się podporządkować nie ma własnego zdania i jest bardzo ograniczona. Tak mój wyjazd to była ucieczka musiałam i chciałam to zrobić bo nie widziałam żadnego sensu, rodzice tylko narzekali chcieli decydować o moim życiu nie pozwalali mi się uczyć bo ich zdaniem i tak nic nie osiągne, a ja jestem pracowita i ambitna osoba, A przy nich się dusilam , byłam nikim, teraz moge rozwijać siebie, planować i budować swoją przyszłość. A tak moje życie nie miało wogole sensu, nie chciało mi się żyć.

Ena <przytul> wykorzystaj to co wypracowałaś jak tylko najlepiej potrafisz! Tak żebyś za parę lat patrząc wstecz miała ogromną satysfakcję z tego do czego doszłaś, co osiągnęłaś i co jest Twoje. Jesteś silna, a na dodatek tak jak piszesz - pracowita i ambitna i na pewno jeżeli wyznaczysz sobie kolejne cele i będziesz z determinacją podążać w kierunku ich realizacji, to wszystko się uda. Powodzenia <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mariko, za wsparcie, to dla mnie bardzo ważne, muszę uwierzyć w to że moge wszystko, żeby osiągnąć coś w życiu i spełnić swoje marzenia.

Dziękuję ;*

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mariko, za wsparcie, to dla mnie bardzo ważne, muszę uwierzyć w to że moge wszystko, żeby osiągnąć coś w życiu i spełnić swoje marzenia.

Dziękuję ;*

Powodzenia <przytul>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...