Skocz do zawartości

Ptaki , grzyby ,mąż


Kasiaczek8585

Polecane posty

Witam. Nie potrafię zinterpretować mojego dzisiejszego snu , pomożecie.

Śniła mi się dziś teściowa ze szykowalysmy święta bożego narodzenia ze miałyśmy dobry kontakt , razem coś gotowalysmy. Pamiętam że kazała mi coś robić z żurawiną. Później ubieralam choinkę w domku na wsi , była cała moja rodzina . Był też mój mąż(jesteśmy obecnie w separacji) a przy nim trzy kobiety ja , jedna kobieta tak jakby była jego sekretarka i trzecia o którą obie byłyśmy zazdrosne. Z ta trzecia kobieta był na spacerze o przynieśli kosz pełen grzybów bardzo dużych. Pamiętam że go tymi grzybami obrzucilam i krzyczałam na niego nie pamiętam co ale wiem że chodziło o tamta kobietę. W trakcie trwania snu pamiętam że mój mąż raz mnie ignorowal a raz był czuły i miły pamiętam że mnie pocalaowal w policzek we śnie a później powiedzial moja Kasia tam idzie. Pamiętam też ze był nieszczęśliwy ale nie wiem z jakiego powodu czy z mojego czy z powodu tej trzeciej kobiety ze jej później nie było? A na koniec snu pamiętam ze weszłam do stodoły obrocilam się w bok a tam dwa parki jeden martwy a drugi chodził koło niego i albo go dziobal albo jadł choć krwi nie widziałam albo próbował go obudzić.

Taki dziwny sen . Co on mógł oznaczać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sen przedstawia Twoje obawy dotyczące przyszłości oraz życia Twojego męża. Martwisz się jak to dalej będzie... święta to czas wyjątkowy, spędzony wraz z rodziną. Tutaj mąż przyprowadził inne kobiety i pokazany jest Twój lęk oraz zazdrość. Boli Cię, że on nie walczy o Was, a wybiera kontakty z innymi kobietami. To one są dla niego ważne i to z nimi woli spędzać czas. Według mnie ptaki, to symbol Twojej złości, chcesz pokazać mężowi, że źle robi, że powinien się opamiętać. Może nawet czasami jesteś dla niego złośliwa, krytykujesz wszystko co robi, skreślasz go i mścisz się na nim za to co się pomiędzy Wami wydarzyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...