Skocz do zawartości

sen o ciązy


białadama

Polecane posty

Witam,

co oznacza sen o byciu w ciąży, jeżeli jest się samemu i ogólnie nie chce się mieć na dana chwile potomstwa (z tego względu nie towarzyszyła tej ciązy radość lecz poczucie kłopotu)

:)

kiedyś często mi się tez śniło ze albo urodziłam czy byłam w ciąży ale raczej w praktyce nic ciekawego nie przytrafiało mi się-wręcz przeciwnie, tka mi się wydawało ze to jakieś duże ploty, pomówienia. Gdzies przeczytałam w senniku ze to tez może być czas taki owocny w pomysły bądź zwiastujący nowy początek w danej dziedzinie zycia.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze wydarzy się w twoim życiu coś nowego , może jakiś projekt , nowa praca. Ciąża symbolizuje właśnie nowe życie, coś nowego jakieś zmiany. Ja wcześniej też miewalam sny o ciąży, byciu w ciąży i potem właśnie następowały ogromne zmiany w moim życiu , akurat u mnie zmiana miejsca zamieszkania, otoczenia, kraju. Skoro czułas dyskomfort i niezadowolenie , to może oznaczać ze boisz się tych zmian , czujesz lek przed nowym nieznanym. Albo sen również może dawać ci do zrozumienia ze może powinnaś zadbać o swoje sprawy kobiece. Taka jest moja interpretacja. Pozdrawiam :)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ena96 ;*

ciekawe jaki okres mogą obejmować na przód takie sny np. miesiąc u Ciebie? mi czasem jeżeli cos się przyśniło to działo się w czasie np do tygodnia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszy sen o tematyce ciąży pojawił się w listopadzie ubiegłego roku, a w kwietniu tego roku doczekałam się zmian, więc trwało to u mnie dłużej, tak więc jeśli ma się coś wydarzyć to prędzej czy później wydarzy się w odpowiednim czasie. ;)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co oznacza sen o byciu w ciąży, jeżeli jest się samemu i ogólnie nie chce się mieć na dana chwile potomstwa (z tego względu nie towarzyszyła tej ciązy radość lecz poczucie kłopotu):)

kiedyś często mi się tez śniło ze albo urodziłam czy byłam w ciąży ale raczej w praktyce nic ciekawego nie przytrafiało mi się-wręcz przeciwnie, tka mi się wydawało ze to jakieś duże ploty, pomówienia. Gdzies przeczytałam w senniku ze to tez może być czas taki owocny w pomysły bądź zwiastujący nowy początek w danej dziedzinie zycia.

Pozdrawiam

Sen o ciąży, w realnym życiu wcale nie musi zwiastować ciąży, a np. tak jak pisze ena96 nowe pomysły, możliwości i etapy, początek czegoś, narodziny pomysłów itd. Wszystko zależy od całego snu, jakie tam były symbole, Twoje odczucia, inne osoby, w ogóle co zawierał sen. Na tej podstawie można określić ewentualny kierunek zmian czy w ogóle próbować stworzyć konkretniejszą interpretację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...