Skocz do zawartości

Cyganka, która mi włożyła z ręki.


cooco

Polecane posty

Dzisiaj miałam naprawdę dziwny sen i szczerze powiem, że nie wiem jak go zrozumieć.

Szłam sobie ścieżką z moją mamą i zaczepiła mnie cyganka. Wspomniała chyba, że jej pomogłam, albo, iż widać z moich oczu, że dobra dziewczyna jestem. Poza tym powiedziała, że jestem "piękna dziewczyna" (ja, piękna, ehem, jasne). Wróżyła mi z ręki, przepowiadając mi przyszłość, która była mega pozytywna.

Jak mogę zrozumieć ten sen?

Ćwiczę analizę swych snów, zapisując w zeszycie szczegóły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o te słowa, które wypowiedziała, że jesteś dobra i piękna. Widać, że w to nie wierzysz, ale powinnaś. Bo jeżeli Ty w siebie nie uwierzysz, nie dostrzeżesz swojej wyjątkowości, piękna, to kto to zrobi? NIKT. Pokochaj siebie i od tego powinnaś zacząć. Myślę, że sen, a szczególnie cyganka i wróżenie z ręki, to dla Ciebie pozytywny symbol i raczej postrzegasz ten sen jako nadzieje, oczekiwanie na coś lepszego, szczęśliwego. Ale przyjmując, że on miał takie przesłanie, jakie zauważyłam nic się samo nie zrobi. Cyganka pokazuje na Ciebie, to dla Ciebie jest wróżba, to ona dostrzega te cechy, które Ty powinnaś od dawna widzieć i być ich pewna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziękuję bardzo za Twoją analizę ~ Dała mi dużo do myślenia. Szczerze powiedziawszy Ja inaczej bym zrozumiała ten sen co pokazuje, że muszę jeszcze dużo ćwiczyć, by móc zrozumieć swoje sny ^_~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W snach ważne jest nasze nastawienie do osób, które spotykamy. Każda z nich to jakaś cząstka naszej psychiki, naszej jaźni, cząstki znajome oraz te wyparte. Cyganie kojarzą się z wróżbami, przepowiedniami, śpiewem, tańcem, ale również ze złodziejstwem, oszustwem, porywaniem.

To jak jest? Wierzysz tej Cygance w sobie czy nie? Czujesz, że oszukujesz sama siebie czy też po prostu nie wiesz w co i komu w życiu wierzyć, czyim słowem się kierować?

Pójdźmy dalej... Uważasz, że Cyganka kłamie mówiąc o Tobie ładna, ale chciałabyś uwierzyć w świetlaną przyszłość.

Konflikt polega na tym, że prawdę w czyichś ustach będziesz obracała w fałsz, ponieważ sama na swój, i swojego życia, temat masz inną (ze snu wynika, że negatywną) opinię. Zatem w co uwierzyć? W nic. Nie wierz w opinie innych i wróżby dosłownie i 1:1, ponieważ to świat symboli i projekcji, które są jak znaki - mogą ułatwiać Ci poruszanie się na drodze życia. Sprawdzaj, badaj, analizuj i poznawaj po owocach.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaa, to takie skomplikowane ~ ><

Ogólnie wierzę w przepowiednie Cyganów, takie nastawienie dały mi książki i filmy które oglądałam, czytałam. Dzięki Nimi właśnie Cyganie najpierw kojarzą mi się z wróżbami, tańcami, śpiewem, a nawet podróżowaniem. Jednakże inaczej jest kiedy ktoś mi mówi, że jestem ładna. Nie lubię tego jak ktoś mi to mówi, bo wiem, że tak nie jest. Po prostu... Moja wieloletnia przyjaciółka zerwała ze mną przyjaźń, bo miałam zbyt "wstrętny ryj", a ciotki mówią, bym nie szukała jakiegoś super przystojnego kolesia, bo piękna nie jestem. Takie teksty właśnie typu: jesteś ładna, po prostu mnie ranią... Przypominają mi o tych bolesnych słowach przez bliskich.

A jeśli chodzi o intuicję, to ufam ~ Tzn. wydaje mi się, że w pewnych momentach nie potrafię tej intuicji wykorzystać ~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, rozumiem... Cyganka skonfrontowała Cię we śnie z tym cieniem, ponieważ podświadomie możesz uważać, że przez to nie ułożysz sobie szczęśliwie życia. Zatem myślę, że warto zająć się tym tematem, przepracować go, przetransformować. Piękno to pojęcie względne i kwestia gustu, a ten nie podlega dyskusji. <ok>

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooco przepraszam, że się stracę, ale musze. Piękna/y/e to pojęcie względne. Zawsze trzymam się tego, że to co ładne, to to co się komu podoba. Pamiętaj, że nie musisz wyglądać jak piękność z okładki kolorowych pism żeby być piękna ,( żadna z nas tak nie wygląd). Uwięziony w siebie, spójrz w lustro i powiedz " jestem piękna" jak za pierwszym razem nie uwierzysz powtórz 1000. Jesteś piękna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc w analizie snu (y)

Będę starała się, by zmienić moje nastawienie na temat mej osoby ~ Choć pewnie nie będzie to łatwa walka, huhu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...