Skocz do zawartości

Wróżka


Sapsali

Polecane posty

Podobno jak śni nam się, że wróżka nam coś przepowiada, to znaczy, że to się spełni na jawie. Śniło mi się, że rozmawiałam z wróżką i ona powiedziała mi coś nad czym ciągle się zastanawiam. Nie pamiętam dokładnie jej słów, ale mniej więcej chodziło o to, że nie wyjdzie mi z młodszym partnerem, że się nim znudzę i że ten drugi, starszy, który się pojawi, to będzie właśnie ten. Co może znaczyć ten sen? Prosiłabym o pomoc w interpretacji. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uwazam, mi kiedys śniło się ze spotkałam Cyganke która zaprosiła mnie do swojego domu i pokazała moja najbliższą przyszłość ,bardzo mnie to zdziwiło i było to tak realne ze myślałam że ta sytuacja miała miejsce na prawdę. A ja natomiast nie miałam kontaktu z ta Cyganka ,tylko wcześniej Cyganka stawiała karty mojej siostrze i powiedziała coś o mnie , pierwsza połowa się sprawdziła co do drugiej nie wiem jeszcze nie nadszedł ten czas być może się sprawdzi, zobaczymy :)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Może cyganka po prostu wypowiedziała Twoje obawy? Może właśnie masz obawy, wątpliwości co do związku z tym młodszym partnerem ( o ile w ogóle w takim związku jesteś?) i uważasz, że lepiej poczekać na kogoś innego, starszego, dojrzalszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Cóż mogę powiedzieć. To zależy od tego z jakiej wróżki korzystasz. [reklama] dlatego njlepiej wybrać wróżkę godną zaufania.

 

Skoro ta pani jest taka popularna i świetna w tym co robi, to po co chodzić po forach i wklejać reklamy? Śmieszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...