Skocz do zawartości

Skok ze statku


freakout

Polecane posty

Miałem dzisiaj dość ciekawy sen, ale nie bardzo wiem jak go interpretować. Śniło mi się że byłem na białym statku z jakimiś ludźmi, była piękna słoneczna pogoda, a kilka osób skakało z niego do wody. Skoczyłem i ja, i potem zacząłem chyba bardzo szybko płynąć, wyprzedzając statek. Wpłynąłem do jakiejś zatoczki w której była ściana uformowana z piasku i nie widząc możliwości płynięcia dalej zawróciłem się i podążyłem inną drogą, wkrótce wkraczając na ląd, po którym szybko się przemieszczałem tak jakbym dalej pływał.

 

Jak to wszystko rozumieć?

 

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Myślę, że chodzi tutaj ogólnie o Twoje podejście do życia. Statek obiera pewien kurs, nie zmienia go, ale płynie, aby dotrzeć do ustalonego celu. Ty natomiast nie chciałeś się temu podporządkować, więc wyskoczyłeś. Czyli w życiu powinieneś być indywidualistą. Nie podążać za tłumem, tym bardziej ślepo, ale z pełną świadomością tworzyć własne drogi. Nawet jeżeli pojawią się przeszkody (ściana z piasku). We śnie przeszkodę ominąłeś, ale czy w realnym życiu również nie poddajesz się i szukasz innych rozwiązań? Czy zawracasz i wracasz do punktu wyjścia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...