Skocz do zawartości

Sen papugi szczury chomiki


Kasiaczek8585

Polecane posty

Witajcie. Dziś niewiele pamiętam ze swojego snu ale wiem że śniły mi się 2 papugi 2 szczury i chyba jeden chomik. Wszystkie zwierzęta były w klatkach wysoko na szafie w moim dawnym pokoju i chciały z nich wyjsc. Papugi były kolorowe a szczury jeden szary drugi brązowo biały . Jeden szczur ten szary wyszedł z klatki i uciekł ale został złapany przez mojego kolegę. Pamiętam że się bałam tych szczurów . Natomiast chomik wypadł z klatki i upadł na dywan chyba nawet się odbił od dywanu i chyba przeżył. Co te zwierzęta oznaczają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Twój sen przedstawia zderzenie dwóch światów. Jeden to ten, o którym powrocie marzysz - symbolizują go kolorowe papugi. Jest to Twoja przeszłość w której byłaś bardzo szczęśliwa. Szczury to natomiast świat rzeczywisty, szary i problematyczny. Szczur sam w sobie symbolizuje strach, spustoszenie, straty - często metafizyczne i w takim świecie pustki wg mnie tkwisz obecnie. Chomik to osoba trzecia, która wg mnie stoi na drodze i rozdziela te dwa światy niepozwalajac im się zmieszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen zinterpretuję jako Twoje ukryte lęki i pragnienia, symbolizowane przez te wszystkie zwierzęta. Były wysoko - na szafie. Co może odnosić się właśnie do miejsca, gdzie są skumulowane. Zauważ, że one były w klatce, czyli są zamknięte, głęboko w Twojej podświadomości, ale chcą wyjść, ujrzeć światło dzienne, dlatego we śnie uciekły z zamknięcia. Nie wiem, jak Ty postrzegasz występujące we śnie zwierzęta i nie wiem, czy moje znaczenie będzie zgodne z Twoim. Papugi - to wolność, świat kolorowy, idealny, pragnienie spełnienia marzeń, życia tak jak od dawna pragniesz, bez kontrolowania, bez problemów. Poza tym papugi, to także pragnienie głębokiej, szczerej miłości. Chomik - Twoje bolesne zderzenie z życiem. To również niewygodne sytuacja, gromadzenie problemów, robienie planów na przyszłość (często nieadekwatnych do realnych możliwości). Szczury, mogą oznaczać Twoje podejście do życia, blokady, które sama stworzyłaś lub nadal tworzysz, schematy, które powielasz. Idąc przez życie, nie wyciągasz wniosków z poprzednich problemów, nie dostrzegasz wskazówek albo nie chcesz iść dostrzegać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...