Skocz do zawartości

Ja w śnie mojej siostry


ena96

Polecane posty

Witajcie czy ktoś chciałby się wypowiedzieć :)

Ostatnio moja siostra miała sen w którym przyjechałam do rodziny w odwiedziny ( obecnie mieszkam za granicą ) i oznajmiłam moim rodzica ze jestem w ciąży i wychodzę za mąż . Byłam w widocznej ciąży. Podobno płakałam a mój tata krzyczał na mnie ze jestem głupia <krzyk> . Tydzień później mojej siostrze snilo się ze ja moja siostra i mój tata spacerowalismy z wózkiem w którym było moje dziecko. Tyle wiem od mojej siostry która opowiedziała mi o śnie.

Uważam że to trochę dziwny sen. Skoro ja jestem samotna , jestem rozważna osoba i nie planuje w najbliższym czasie zakładać rodziny ... czy sen może nawiązywać do czegoś innego np jakiś zmian w życiu nie koniecznie do tego faktu bycia w ciąży. Nie wiem jak można to zinterpretować, może ktoś się pokusi i wypowie się na ten temat.

:)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ena bardziej szczegółową interpretację dodam w przyszłym tygodniu, gdy będę częściej na forum. Na teraz - sen dotyczy Twojej siostry. Skoro jest Was dwie, a Ty nie masz dobrych kontaktów z rodzicami, może od niej wymagają więcej. I ciąża mówi o jej zmianach w życiu. Może niekoniecznie od razu o ciąży, ale o przełamaniu czy choćby dostrzeżeniu innych możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mariko zawsze można liczyć na twoją pomoc. :) Też na początku nasunelo mi się takie skojarzenie ze to właśnie może tutaj chodzić o moją siostrę. Tak zgadzam się ze teraz rodzice wymagają od niej więcej , bo wcześniej to ja wykonywałam więcej obowiązki od niej i miałam więcej pracy.

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dodam jeszcze, iż możliwe, że chodzi o kontrast pomiędzy Tobą i siostrą, jako tą "dobrą i złą" córką. Ty pewnych spraw nie mogłaś zrobić, a ona może i nie ma żadnych konsekwencji (lub są małe). Dlatego we śnie Ty jesteś pokazana jako ta, która ponownie zawiodła rodziców. Nadal uważam, że sen odnosi się do Twojej siostry i oznacza dla niej coś nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...