Skocz do zawartości

Telefon


arwil

Polecane posty

Utkwił mi w głowie sen sprzed kilku dni, nie umiem go zinterpretować. Śniło mi się, że byłam na brzegu rzeki, trochę takie strome zbocze. Na tym zboczu, plaży odbywał się jakis występ tal jakby prywatny, było z 10 osób, jak wszyscy zniknęli ja liczyłam utarg ale to nie byly moje pieniadze, tylko tak jakby szefa Nagle na górze zbocza pojawił się mężczyzna z nożem, domyslalam się,.że chce mnie okraść. Wahałam się wykręcić numer do przyjaciela, z którym w rzeczywistości zerwalam kontakt, pamietam jak we śnie zastanawiałam się czy zadzwonic. Odebrał od razu i byl zmieszany, tak jakby glupio mu bylo za tą sytuację ktora jest miedzy nami w rzeczywistości. Przerwalam mu, powiedziałam co się dzieje, ze się boje i nie wiem co robic, uspokajal mnie,.mowil ze przyjedzie tylko, zebym wytłumaczyla mu gdzie jestem. Wiedzialam ze on nigdy nie byl w tym miejscu i nazwa nic mu nie pomoże. Im dluzej z nim rozmawialam tym ten mezczyzna się oddalal, az w koncu wsiadl do auta i odjechal. Blisko tej rzeki (ladnej, z czystą spokojną wodą) była jakas wies, jak tam doszlam, sen się urwał.

Nie umiem tego zinterpretować, dodam jedynie,.ze tego kolegi bardzo mi brakuje w moim życiu i wiem ze jesli grozilo by mi cos złego,.to na pewno by mi pomógł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moim zdaniem zinterpretowałaś dobrze. Uważam, że chodzi o poczucie bezpieczeństwa. Zrywając kontakt z przyjacielem czujesz, że czegoś Ci brakuje i być może jest to właśnie spokój i pewność, że jesteś bezpieczna. W razie problemów, zawsze mogłaś zadzwonić, poradzić się czy poprosić o pomoc. Teraz już tego nie ma. Sen informuje o tym braku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...