Skocz do zawartości

Sen o wezu


marksa

Polecane posty

Witam.

 

Mialam dzisiaj sen ktory mysle interpretuje pozytywnie. Snilo mi sie ze ktos pomogl mi zlapac ogromnego weza do pudelka. Waz probowal uciekac przez szczeliny ale wieko udalo mi sie zamknac i go tam uwiezic.

Ja mysle ze jakis moj wrog ktory mi uprzykrzal zycie w koncu polegl i znalazlam nad nim kontrole

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marksa zajrzyj tutaj, również był interpretowany symbol węża viewtopic.php?f=247&t=3945

Wąż może być symbolem m.in. transformacji, ale również energii seksualnej. We śnie został schowany do pudełka, więc są nikłe szanse, aby zmiany zaistniały, a może właśnie teraz ich potrzebujesz. Podobnie z seksualnością, jesteś zablokowana. Może na własne życzenie, z obawy przed zranieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze skojarzenie to raczej przysłowiowy czlowiek waz ktory mi kombinuje za plecami bo jest koło mnie pare osob ktore czekaja az sie poślizgne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wszystko zalezy od tego jak widzimy weze w prawdziwym zyciu. Sa ludzie ktorzy to ukierunkowuja jako medycyna lecznicze dzialanie. Ja osobiscie uwazam je za obslizgle okropne stworzenia i pamietam ze w tym snie cieszylam sie ze tego weza udalo mi sie zamknac i zabezpieczyc zeby nie uciekl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Podobno wszystko zalezy od tego jak widzimy weze w prawdziwym zyciu. Sa ludzie ktorzy to ukierunkowuja jako medycyna lecznicze dzialanie. Ja osobiscie uwazam je za obslizgle okropne stworzenia i pamietam ze w tym snie cieszylam sie ze tego weza udalo mi sie zamknac i zabezpieczyc zeby nie uciekl.

Tak, na pewno. Każdy z nas ma własne skojarzenia odnośnie danego symbolu, więc tutaj masz rację i to jest bardzo ważne w interpretacji snów. Na przykład ja mogę inaczej odbierać dany symbol, Ty inaczej, a jeszcze ktoś inaczej. Jednak jestem przekonana, że skoro danemu człowiekowi coś się śni, to on potrafi to zinterpretować wykorzystując do tego te zasoby, które posiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...