Skocz do zawartości

Były partner w snach


Aska135

Polecane posty

Słuchajcie. Mam takie sny po których się budzę i wiem ze coś znaczą .

Kiedy byłam w ciąży a o tym nie wiedziałam miałam dziwny sen o ślubie który niby był ale go nie było . Ostatecznie zostałam sama z dzieckiem

 

Dziś obudziłam się i choć wydawało mi się ze już rok od rozwodu minął i ze już poukładałam wszystko w głowie to dziś ten sen mnie jakiś zastanawia.

Stałam w oknie inwidzialam przez nie wyburzona cześć sklepów które widziałam z okna mieszkania w którym żyliśmy wspólnie . On do mnie zadzwonił ja mazLam palcem po szybie - mówił ze głupio mu z tym co zrobił. Nie pamietam czy mówił ze przeprasza ale wg rozmowy wniosek był taki ze żałuje i ze tęskni . Ode mnie usłyszał ze niemożliwe jest dalsze wspólne relacje po tym co zrobił .

 

Może ze 2 mce temu tez miałam sen z nim i z jego teraz już oficjalna partnerka - ze ona gonie chce mówiła mi i się żaliła a on znów mówił ze chce wrócić i ze tęskni .

 

Zastanawiam się w tym wszystkim czy on celowo albo dużo nie myśli o mnie czasem i mi przesyła to , bo czytałam o czymś takim ze jest to możliwe .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak, ale jeżeli te sny coś znaczą, to powinny realizować się w życiu realnym a tak się dzieje? Moim zdaniem, jego obraz jest cały czas w Twojej podświadomości. Jesteś z nim bardzo związana, bo i dziecko i ślub, a później rozwód co z kolei wiąże się z rozpaczą i bólem. To wszystko nadal w Tobie jest, nie poradziłaś sobie z tym. Chciałabyś, aby się odezwał, przeprosił i poprosił o drugą szansę. Dlatego sny o partnerce, że ona go nie chce lub, że on ją zostawia. Właśnie tego pragniesz podświadomie i to masz w snach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...