Skocz do zawartości

jajka w śnie?


Anika

Polecane posty

Witajcie może mi pomożecie w interpretacji snu, szłam plażą znalazłam jajka, uwagę moją przykuło, że było one przysypane piaskiem, kucnęłam rozejrzałam się i zobaczyłam kurę. Co przeświadczyło mnie w przekonaniu, że dopiero co je zniosła. Chciałam je zebrać, ale zaczęły delikatnie pękać, były takie delikatne, kruche? cofnęłam rękę i powiedziałam najprawdopodobniej do kogoś ( tak mi się wydaje,że z kimś byłam ale nie widziałam tej osoby), że nie mogę teraz ich zebrać bo są świeże i ciepłe więc muszę poczekać, żeby je wziąć i tutaj sen się kończy.

 

Jak jakieś dobre duszyczki pomogą w interpretacji to będę bardzo wdzięczna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałam sobie, że ten sen może dotyczyć mojej sfery uczuciowej, nie znam się na symbolach ale w senniku internetowym znalazłam, że znalezienie jajka zwiastuje stały związek, a ponieważ w moim śnie nie mogłam ich jeszcze zebrać to może podświadomość chciała mi przekazać, że muszę jeszcze trochę na nią poczekać, bo teraz jest zbyt wcześnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajko to potencjał, z którego może się coś narodzić lub nie. Skoro było kruche i dopiero co złożone oznacza to, że potencjał ten jest jeszcze w fazie formowania się, więc możesz nie mieć w ogóle pojęcia o co chodzi. To, że zadziało się to na piasku dodatkowo podkreśla fakt, że jeszcze nie wiadomo co się z tego jajka wykluje, ponieważ piasek to ziemia w mało żyznej formie. Jednakże wystarczający, by być inkubatorem dla formującego się w jajku potencjału. Zwracaj uwagę na dalsze sny, a także sytuacje w życiu, (synchroniczne), które mogą Ci podpowiedzieć o jaki potencjał chodzi i czego potrzeba, by dojrzał i wykluł się w Tobie.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Intiana za twoją interpretację, przyznam się szczerze że nie wiem jak to na razie ugryźć bo nie wiem o jaki potencjał chodzi, dzisiaj też miałam dziwny sen. Szłam ulicą i padał deszcz wcale mi nie przeszkadzało, że mnie trochę moczy, szłam dalej zobaczyłam, że wybudowali u nas wiatę na przystanku taką dużą na pół ulicy w kolorze zielonym, ludzie tam stali może czekali na autobus. Minęłam to, dalej idąc zobaczyłam radiowóz były w nim dwie policjantki zdziwiłam się troszkę bo u mnie tu gdzie mieszkam pracuje jedna, myślę sobie może jakaś nowa doszła, patrzę przed siebie i widzę kolejne trzy radiowozy, stoją obok siebie. W jednym z nich siedziało dwóch policjantów, zapamiętałam najbardziej tego od siedzenia kierowcy. Młody mężczyzna włos ciemny blond po brąz z lekkim zarostem na twarzy, rozmawiał ze swoim kolegą. Pamiętam, że pomyślałam sobie jeszcze, że może jakaś impreza się szykuje, bo tyle policji na ulicach.

 

Nie wiem czy ten sen ma jakieś znaczenie, ale utrwalił mi się w pamięci. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz to emocjonalne oczyszczanie i jednocześnie zasilanie (woda jest symbolem życia i oczyszczania). Policjantki i policjanci to nasze psychiczne zasoby ochraniające. Skoro jest ich dużo tzn., że masz dość dużą emocjonalną potrzebę ochrony. Na to wskazuje również ogromna zielona (kolor serca i natury) wiata, czyli również element schronienia, osłony. Przystanek natomiast jest symbolem oczekiwania na ruszenie w dalszą drogę. Wszystko razem wskazywać może na oczekiwanie, by coś się w Twoich emocjach, uczuciach poukładało, pooczyszczało, byś mogła, chciała, poczuła potrzebę ruszenia dalej. Stąd to jajko w poprzednim śnie. Coś dojrzewa emocjonalnie, ale jest jeszcze w fazie, gdy trzeba to, co dojrzewa zasilać, chronić (policja, wiata) i cierpliwie czekać na to, co czas przyniesie w związku z tym.

Tak to widzę i czuję :)

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz to emocjonalne oczyszczanie i jednocześnie zasilanie (woda jest symbolem życia i oczyszczania). Policjantki i policjanci to nasze psychiczne zasoby ochraniające. Skoro jest ich dużo tzn., że masz dość dużą emocjonalną potrzebę ochrony. Na to wskazuje również ogromna zielona (kolor serca i natury) wiata, czyli również element schronienia, osłony. Przystanek natomiast jest symbolem oczekiwania na ruszenie w dalszą drogę. Wszystko razem wskazywać może na oczekiwanie, by coś się w Twoich emocjach, uczuciach poukładało, pooczyszczało, byś mogła, chciała, poczuła potrzebę ruszenia dalej. Stąd to jajko w poprzednim śnie. Coś dojrzewa emocjonalnie, ale jest jeszcze w fazie, gdy trzeba to, co dojrzewa zasilać, chronić (policja, wiata) i cierpliwie czekać na to, co czas przyniesie w związku z tym.

Tak to widzę i czuję :)

 

Dziękuje bardzo za twoją odpowiedź <kwiatek> zaczyna mi się wszystko układać w głowie :) bo w moim otoczeniu jest mężczyzna, który mi się spodobał,był przez jakiś czas kontakt koleżeński ale się urwał. Ja jakoś nie umiem o nim zapomnieć ciągle mi gdzieś siedzi w głowie, a chciałabym ruszyć do przodu bo zaczyna mnie to męczyć <dobani> bo jeśli nie jest facetem z którym mogłabym się związać to chciałabym otworzyć się na nowe znajomości, ale jak to zrobić jak on ciągle prześladuje moje myśli <bezradny> może też ja chce za szybko zniknij i już, a może chodzi o to żeby poczekać, może bez takiego nacisku na siebie, aby poukładało się w swoim czasie, dlatego potrzebuje takiego oczyszczenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...