Skocz do zawartości

Złota rybka


arwil

Polecane posty

Od jakiegoś czasu mam coraz ciekawsze sny...

Kilka dni temu śniło mi się, że byłam w pracy i ktoś z klientów zapomnial zabrać swoich kluczy (jakies trzy dni wcześniej, miałam sen, w którym znalazłam czyjes klucze pośród łanów zboża,domyslalam sie do kogo należą, był to chłopak, który mi się w tym śnie podobal), klucze w drugim snie rowniez nalezaly do mezczyzny. Chwile później pojawila się przy mnie rybka, tak niewiadomo skąd, leżała na ziemi, mowila, ze jest wycienczona i czyms zmartwiona. Bardzo przejelam się jej losem,glaskalam ją, uspokajalam, że bedzie dobrze, wpuscilam ją do sloika z wodą, po chwili zorientowałam się, ze nalalam jej cieplej wody do niego. Szybko ją wymienilam na zimną, poczulam wtedy taką ulgę, spokoj, ze wszystko z nią jest juz dobrze. Co ciekawe wcześniej byla biala, taka blada w sumie, jak schorowany czy przemeczony czlowiek - takie skojarzenie. W zimnej wodzie odzyskala kolor, okazalo sie, że to zlota rybka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Klucze mogą być interpretowane jako symbol otwierający nowy etap, wskazujący, że posiadasz coś, dzięki czemu możesz pójść dalej, otworzyć drzwi. Jakie to będą drzwi i czy w ogóle zdecydujesz się na taki krok, to już zależy od Ciebie. W dwóch różnych snach klucze trafiają do Ciebie, możesz zrobić z nimi co tylko chcesz, spróbować znaleźć zamek lub po prostu odłożyć na bok, zapomnieć albo poszukać ich właściciela. W tym przypadku właścicielami są mężczyźni, więc może chodzi o otwarcie się na miłość, na kochanie i bycie kochaną. Złota rybka, to spełnienie marzeń. W sumie w tym śnie, mam wrażenie jakby ta rybka przedstawiała Ciebie. Ratujesz ją, troszczysz się o nią, chcesz, aby przeżyła. Czy w rzeczywistości Ty nie potrzebujesz jakichś uzdrawiających zabiegów? Zabiegów, które pozwolą Ci uwierzyć w siebie, w to, że możesz osiągnąć swoje cele. Zabiegów, dzięki którym poczujesz się w stu procentach sobą, kobietą piękna, atrakcyjną, która ma prawo do szczęścia, miłości i życia na własnych zasadach. Możliwe, że i Tobie czegoś potrzeba, czegoś co sprawi, że z takiej bezbarwnej, zmęczonej osobowości, zmienisz się w piękną, mieniącą się złotymi drobinkami szczęśliwą kobietę. Czyżby, tym lekiem była miłość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo prawdy w tym, bardzo dużo. Mimo, że nie narzekam na powodzenie, to od jakiegos czasu czuje się źle ze sobą. Jakbym nie zaslugiwala na cos tak dobrego i odpycham wszystkich bo czuje, ze najpierw powinnam siee zająć sama sobą. Za to z drugiej strony chciałabym sie zakochac z wzajemnością, taki paradoks

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...