Skocz do zawartości

Bardzo dziwny sen z moim psem


arwil

Polecane posty

Witam, czy pomógł by mi ktos w interpretacji tego snu?

Snila mi się moja suczka, która zmarła kilka lat temu. Miala 16 lat, bylam nią bardzo związana.

Sen był bardzo dziwny, pamietam, ze wwróciliśmy całą rodziną do domu i bylismy zaskoczeni, ze ona tam jest, zastanawialismy się co się z nią działo. Nala była w tym snie chora, jedno oko miala zaczerwienione i caly czas się do mnie przytulala, tak jakby to uśmierzalo jej bóle. Gdy leżałam przytuala sie w taki sposób, ze jej łepek znajdowal sie na mojej klatce piersiowej, blisko szyi, mialam takie uczucie jakby chciala byc jak najbliżej. Nie mogłam dotknąć jej łepka, poglaskac po nim, bo to sprawialo jej ból i skomlała. W międzyczasie odkryliśmy też w internecie ogloszenie, to bylo igloszenier dotyczace wlasnie mojego psa i bylo to tak jakby napisane przez nia, wyszlo, ze to kolezanka ktorej w rzeczywistości Nala nie znala napisala to ogloszenie tak jakby na jej prośbę, w jej imieniu. W ogloszeniu byly prosby by ktos sie nią zaopiekowal, bo jest schorowana, zmeczona i samotna. Pisane w pierwszej osobie liczby pojedynczej.

Ogloszenie przestało byc aktualne, gdy wróciła do nas.

Czy ten sen moze miec jakiekolwiek znaczenie? Kompletnie nie wiem jak to zinterpretować. W rzeczywistości Nala nie byla schorowanym psiakiem, przez 16 lat okaz zdrowia, potem po prostu takim psim staruszkiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz masz jakieś zwierzątko, a głownie mam na myśli psa? Sen może oznaczać, abyś otworzyła się i spróbowała jeszcze raz zaopiekować się jakimś zwierzakiem, który potrzebuje ludzkiej opieki i miłości. Może właśnie będzie to piesek wzięty ze schroniska?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u rodziców psiaka, którego przygarnelam kiedyś nad morzem. Sama niestety nie mam możliwości obecnie mieć, bo zbyt dlugo siedzial by sam w mieszkaniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Tak sobie myślę, że to także może być potrzeba ogólnie opieki, troszczenia się o kogoś. Poprzednio odniosłam się tylko do zwierzęcia, a może to także o człowieka chodzi. We śnie mogło być ogólne przesłanie. Poza tym, ktoś, gdyby się pojawił w Twoim życiu, Ty również byś na tym skorzystała. Dając coś od siebie, otrzymywałabyś to samo od tej osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...