Skocz do zawartości

Sny o telefonowaniu


Ercil

Polecane posty

Dosyć często śni mi się telefonowanie, a właściwie niemożność nawiązania połączenia, bo nie mogę wybrać właściwego numeru, mimo iż go znam i prawidłowo wstukuję to zawsze wyskakuje inny numer, niewłaściwy; przy czym są to dwa rodzaje wybieranych numerów.

Jeden rodzaj to na połączenia alarmowe - chcę wezwać pomoc, np. policję, straż pożarną czy pogotowie, ale nigdy dla siebie - obserwuję jakieś niebezpieczne sytuacje zewnętrzne, one dzieją się bez mojego udziału, czyli chcę wezwać pomoc dla innych.

Drugi rodzaj to telefonowanie do najbliższych (w realu to są osoby już nie żyjące), w różnych sprawach, z reguły są one daleko, np. za granicą, na urlopie czy choćby w innym mieście lub gdzie indziej mieszkają, nie ze mną itp.

No i tak w jednym jak i w drugim wypadku nie udaje mi się wybrać właściwego numeru, nawet jak mam go zapisany w komórce (dzwonię w tych snach najczęściej z komórki właśnie).

Czasami jeszcze zamiast połączenia z wybieranym numerem samoczynnie włączają się różne obce aplikacje, często potencjalnie niebezpieczne (wirusy), których nie można wyłączyć.

Bywa, że sam telefon nagle okazuje się być w jakiś sposób uszkodzony, a to klawiatura szczerbata, a to brak szybki czy popękana, rozlatująca się obudowa i tym podobne mankamenty.

Czytałam standardowe tłumaczenia, w stylu:

"Sen dotyczący telefonu związany jest z relacjami, jakie łączą osobę śniącą z innymi ludźmi."

"Dzwonienie na numery alarmowe ostrzega śniącego przed popełnieniem jakiegoś błędu."

"Niemożność wykonania połączenia zwiastuje śmierć bliskiej osoby."

co nieszczególnie do mnie trafia, a na pewno nie śmierć bliskiej osoby, bo gdyby tak było, to byłaby to jakaś hekatomba i nie miałabym już nikogo z rodziny ani bliższej ani dalszej :D

Czy to oznacza, że popełniam w życiu same błędy a wszystkie moje relacje są niewłaściwe? no bo częstotliwość tych snów jest ponadprzeciętna.

Może jest jakieś inne wytłumaczenie takich snów?

Sen ten opisałam na innym forum, odpowiedź taką ogólną otrzymałam, ale w dalszym ciągu nie potrafię rozgryźć istoty przesłania tych snów, więc może ktoś się zlituje i wytłumaczy mi o co w tym chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...