Skocz do zawartości

Sen też o włosach


Anika

Polecane posty

Witajcie

Miałam sen że ściełam sama sobie końcówki włosów, byłam bardzo zadowolona ze swoich efektów. Włosy wyglądały na zdrowsze i mocniejsze i ładnie lśniły. Ścięte końcówki miałam w dłoni

Doczytałam, że sen o włosach mówi kondycji psychicznej, mam teraz cięższy okres w życiu. Dużo zmartwień i problemów. Czy taki sen może mówić, że w końcu się jakoś ułoży wszystko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skojarzyło mi się z tym, że by poczuć się lepiej , by się ułożyło sama musisz czegos się pozbyć, nie wiem moze pewnych ludzi. Albo to od Ciebie zależy, czy się wszystko ułoży. Ale to taka luzna interpretacja moja :) Marika jest w tym najlepsza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo uważam. Końcówki podcinamy, gdy są zniszczone i chcemy poprawić wygląd swoich włosów, ale i samopoczucie. Sama je podcięłaś, czyli jest tu świadome działanie. Tym bardziej, że efekt wywołał zadowolenie. Wiesz, że coś musisz zrobić, coś koniecznie wymaga Twojego działania i poprawy. Tak jak pisze arwil może chodzić o ludzi albo ogólnie o otoczenie, czy sprawy, którymi obecnie żyjesz.

Marika jest w tym najlepsza :)

Dziękuję <wstyd>

ale aż tak to nie przesadzajmy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...