Skocz do zawartości

Sen a raczej koszmar


ena96

Polecane posty

Witam dziś tz z soboty na niedzielę miałam straszny sen niczym koszmar snilo mi się ze zostałam porwana przez jakiegoś mężczyznę o ciemnych włosach siedziałam z nim w samochodzie na tylnym siedzeniu on coś mówił ale nie wiem co byłam w transie ale się nie bałam. Samochod prowadzil jakis inny facet. Potem chyba się z nim poklocilama i wypchnelam dzwi i wpadłam na drogę szybko pobiegłam do chatki niedaleko była tam w średnim wieku kobieta w chuście i fartuchu powiedziałam jej czy może mi pomóc i bylo to bardzo dziwne bo też jej powiedziałam ze pracuje w domu opieki jako opiekunka i podałam nazwę tego domu ( w tamtym roku wysłałam tam aplikacje ale nie mieli wolnych miejsc ) kobieta szybko wzięła mnie do domu i powiedziała ze jeśli jestem opiekunka w tym domu Morris care centre tak się nazywa to mi pomoże, dziwne ale wyglądała mi na czarownice ale miła kobieta. W chacie było dwóch nezczyzn jeden starszy maz zapewne tej kobiety i młody chłopak. Zaraz potem podjechał ten samochód złoty kolor i wbiegł do chaty ten facet któremu ucieklam z bronią i celowal do nas . Kobieta chłopak i mężczyzna powyciagali noże z szuflad. Ja nawet nie pamiętam jak żucilam się na niego i wbilam mu potrójne noże takie coś jak trójzab posejdona w brzuch bo nie chciałam żeby zabił te niewinne osoby które chciały mi pomóc. Obudziłam sie z mdlosciami i wrażeniem jakbym to ja została postrzelona albo przebita nożem. To było straszne nie bałam się ale jednak byłam przerażona. Czy może to coś oznaczać sama nie wiem dla mnie to bardzo dziwne. Może ktoś chciałby poświęcić chwilę i się temu przyjzec. Dziękuję . ;)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...