- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Awatar użytkownika
przez Syrena
Kasiaczek8585 pisze:Witam proszę o przesłanie ogólne na moje życie. Do końca września.
Kasia

NIGDY NIE PRZESTANĘ BYĆ... LUB MARZYĆ

Nigdy nie przestaniesz być. Nowe marzenia będą stale się rodziły w Tobie. Źródło nigdy nie przestanie na nie odpowiadać, a Twój rozwój będzie wieczny. W ten sposób możesz zacząć się relaksować, jeśli, w tym momencie, istnieje jakieś marzenie, którego jeszcze nie zrealizowałeś.
Awatar użytkownika
przez Syrena
ena96 pisze:Witaj :) poproszę o przesłanie na wrzesień. Pozdrawiam serdecznie Ewelina.

STOJĘ NA KRAWĘDZI NACIERAJĄCYCH MYŚLI

Tak jak wszystkie Twoje doświadczenia od dnia narodzin w fizycznym ciele po dzień dzisiejszy zakończyły się tym, kim teraz jesteś, tak wszystko to, co zostało kiedykolwiek doświadczone przez wszystko co jest zakończone wszystkim, co teraz posiadasz w fizycznym doświadczaniu na planecie Ziemia.
Awatar użytkownika
przez Syrena
Ag. pisze:Dzień dobry,
Czy i ja mogłabym poprosić o przesłanie do końca roku dla mnie ?
Uprzejmie dziękuję:-)

NIGDY NIE PRZESTANĘ BYĆ...LUB MARZYĆ

Nigdy nie przestaniesz być. Nowe marzenia będą stale się rodziły w Tobie. Źródło nigdy nie przestanie na nie odpowiadać, a Twój rozwój będzie wieczny. W ten sposób możesz zacząć się relaksować, jeśli, w tym momencie, istnieje jakieś marzenie, którego jeszcze nie zrealizowałeś.
przez Ag.
Syrena pisze:
Ag. pisze:Dzień dobry,
Czy i ja mogłabym poprosić o przesłanie do końca roku dla mnie ?
Uprzejmie dziękuję:-)

NIGDY NIE PRZESTANĘ BYĆ...LUB MARZYĆ

Ślicznie dziękuję!!!! <kwiatek>

Czy mógłby ktoś wyciągnąć dla mnie kartę na paźdz[…]

Bardzo dziękuję za przesłanie:)

Co to za rzecz - 9 kier - coś ładnego, bransoletka[…]

Ćwiczenia - OKREŚL MIEJSCE

<myśli> As pik - sąd..? Wyskoczyła mi dama[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb