- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Awatar użytkownika
przez Ismena
#62004
Aneta pisze:Witam,
Poprosze o przesłanie na prace na styczeń.

OKAZJA DO PRZEBACZENIA
„Ta sytuacja przynosi okazję do uzdrowienia, rozwoju i porzucenia negatywnych schematów. Skup się na wewnętrznym boskim świetle i dobru innych ludzi. Pomożemy ci uwolnić się od myśli, uczuć i energii nie pozwalających przebaczyć, a także wyniesiemy cię na wyższy poziom spokoju i współczucia.”

Anioły zesłały ci tę kartę, bo wiedzą, że znużyło cię już ciągłe powtarzanie negatywnych schematów w swoim życiu. Żeby przerwać ten krąg, musisz oczyścić się z dotychczasowego toksycznego myślenia o swojej obecnej sytuacji i związku. Możesz to zrobić oddychając głęboko i z każdym wydechem przekazując aniołom swoje obawy, zmartwienia, złość i inne bolesne uczucia. Przebaczenie nie oznacza że godzisz się na czyjeś zachowanie. Oznacza, że nie chcesz żywić do nikogo toksycznych myśli i uczuć. Uwolnij się od nich i dzięki przebaczeniu żyj według pozytywnych wzorców.

Dodatkowe znaczenie tej karty:
- Unikaj obwiniania siebie lub innych.
- Gdy uwolnisz się od złości, pojawi się twórcze rozwiązanie sytuacji.
- Ten związek lub sytuacja kryją w sobie błogosławieństwa.
- Skup się na tym, czego pragniesz, a nie na obawach i ocenach.
Awatar użytkownika
przez arwil
#62223
Ismena pisze:
arwil pisze:Dziękuję, oj chyba minie trochę czasu zanim zrozumiem jak to dopasowac do sytuacji ;) kiedys mielismy się bardzo ku sobie, obecnie on ma dziewczynę, przed która ukrywa to,.ze do mnie pisze (kiedys jej powiedzial, ze cos nas łączyło). Mam wrażenie, ze wciąż ma do mnie słabość, widzę po tym co pisze,.ze nie raz o mnie myśli hmm

Może to ostatnie znaczenie jest idealne? "Wszelkie przeszkody, które zaistniały w przeszłości, wynikały stąd, że nie nadszedł jeszcze odpowiedni czas." Na wszystko przychodzi odpowiedni czas, wtedy się nie udało, bo może tak po prostu miało być? Teraz spotykacie się ponownie i nawet jeżeli nie związek, to może przyjaźń ? :)


No właśnie jakos nie pasuje mi tu ani jedno ani drugie, przyjaźń na pewno nie, przez sytuację z jego dziewczyna. Związek tym bardziej, nie widzielismy się kilka lat. Ma jakies takie wynurzenia, że zaczelam go trochę podejrzewać o to, ze szuka odskoczni od związku, przygody. I teraz nijak nie wiem jak zinterpretować przesłanie
Awatar użytkownika
przez Ismena
#62288
arwil pisze:
No właśnie jakos nie pasuje mi tu ani jedno ani drugie, przyjaźń na pewno nie, przez sytuację z jego dziewczyna. Związek tym bardziej, nie widzielismy się kilka lat. Ma jakies takie wynurzenia, że zaczelam go trochę podejrzewać o to, ze szuka odskoczni od związku, przygody. I teraz nijak nie wiem jak zinterpretować przesłanie

Hmm, może z czasem będzie łatwiej i coś się wyjaśni? :)
Awatar użytkownika
przez Ismena
#62289
buziaczek pisze:Witaj,
Poproszę o przesłanie na styczeń i luty;) Pozdrawiam;)

Przesłanie na styczeń:
MIEJ ZAUFANIE
„Kroczenie naprzód niekoniecznie wymaga wiary w siebie. Wystarcza wiara w Boga, jeżeli wiesz, że działa on poprzez ciebie i bezustannie cie wspiera. Jeżeli zawahasz się – zwróć się do nas, a my dodamy ci odwagi i wiary.”

Ta karta zawiera przesłanie, w którym anioły mówią ci: „Możesz to zrobić”!. Uwierz, że masz wszystko, czego potrzeba, żeby dokończyć swoją misje. Choć być może nie w pełni rozumiesz, w jaki sposób zdołasz ją zrealizować, ufaj, że zostaniesz odpowiednio poprowadzony. Im bardziej zdołasz zobiektywizować tę misję, uznając, że nie chodzi w niej o ciebie, tym lepiej. Nie słuchaj głosu pytającego: „Kto, ja?”. Znakomicie się nadajesz, bo jesteś doskonałym synem lub córką Stwórcy, a anioły otaczają cię na każdym etapie twej drogi.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Skup się na chwili obecnej, idąc krok po kroku.
- Przekaż wszelkie zmartwienia i obawy Bogu i Aniołom.
- Poproś anioły, żeby zwiększyły twoją wiarę.
- Ufaj, że dzięki tobie Bóg wyraża swoją miłość i mądrość.


Przesłanie na luty:
SŁUCHAJ
„Wycisz umysł ukochany i posłuchaj naszego zapewnienia, że zadbano już o wszystko. Zachowaj spokój i otwartość, nie martwiąc się o sposób realizacji swych pragnień. Wyciszony umysł ciało usłyszy nas szybko i wyraźnie.
Dlatego prosimy cię: słuchaj.”

Wylosowałeś tę kartę ponieważ anioły chcą ci coś przekazać. Proszą abyś mniej mówił, a więcej słuchał. (Kiedy jesteśmy pod wpływem stresu, próbujemy pozbyć się go paplaniną). Przekaż swoje troski aniołom i ufaj, że twoje modlitwy zostały wysłuchane. Jeżeli wydaje ci się, że pozostają bez odpowiedzi, prawdopodobnie nie słuchasz odpowiedzi aniołów. Udaj się wiec w jakieś spokojne miejsce z intencja usłyszenia tego, co maja ci do powiedzenia anioły. Zamknij oczy, oddychaj głęboko – i słuchaj.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Unikaj hałaśliwych miejsc.
- Dobrze zrozumiałeś głos swoich aniołów
- Wyłącz telewizor i radio.
- Wyostrza ci się słuch, ponieważ dostrajasz się do aniołów.
- Oczyść czakry uszu, wizualizując światło oczyszczające okolice na brwiami.
Awatar użytkownika
przez Ismena
#62290
EmiliaMaria pisze:Proszę o przesłanie na relacje. ;)

CZAKRA SERCA
„Miłość jest najważniejsza. Serce to centrum twojego fizycznego JA, ukierunkowane przede wszystkim na miłość. Jesteś bezpieczny, otwierając swe serce, by kochać i być kochanym, bo jesteśmy przy tobie, chroniąc cię i prowadząc.”

Anioły dały ci tę kartę, ponieważ odpowiedz na twoje pytanie znajduje się w twoim własnym sercu. Im bardziej je otwierasz, tym więcej czujesz miłości, radości i spokoju. Czakrę serca możesz otworzyć, prosząc anioły o zesłanie uzdrawiającej energii, wizualizując swe serce w otoczeniu różowego światła, wdychając zapach różowych róż, trzymając albo nosząc różowy kwarc i koncentrując się na miłości.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Wyślij światło i miłość do swojej czakry serca.
- Zadbaj o zdrowie układu sercowo-naczyniowego, ćwicząc i zdrowo się odżywiając.
- Bliska osoba, która zmarła na chorobę serca pozdrawia cię i mówi: „Kocham cię”
- Odbądź szczerą rozmowę.
Awatar użytkownika
przez Ismena
#62291
Anilu pisze:Witam.
Proszę o przesłanie na związek na najbliższe 3 miesiące :)
Pozdrawiam <buziak>

ŚLUB
„Małżeństwo jest zjednoczeniem dwóch dusz połączonych miłością, wzajemnym szacunkiem i oddaniem. Świadczy o pragnieniu pogłębiania miłości z biegiem czasu. Ślub jest dowodem na silnie ugruntowaną wiarę w moc miłości. Tchnij życie w tę wiarę i miłość, najdroższy.”

Otrzymałeś tę kartę, ponieważ twoje pytanie łączy się z tematem małżeństwa. W najbliższej przyszłości albo odbędzie się ślub, albo anioły sugerują ci odnowienie przysięgi małżeńskiej, aby ożywić i podtrzymać uczucia w obecnym związku. Kartę tę otacza miłość i pozytywna energia, więc nie musisz się martwić o jej przesłanie. Bądź otwarty na miłość, romantyczne uczucia oraz możliwości i ciesz się dniem swojego ślubu!

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Wkrótce otrzymasz propozycję miłosną lub zawodową.
- Doświadczasz „mistycznego mariażu” miedzy swą męską i żeńską energię wewnętrzną.
- Spotkasz kogoś znaczącego na ślubie, na którym będziesz gościem.
- Porozmawiaj ze swoją dziewczyną lub chłopakiem na temat małżeństwa.
- Wkrótce poznasz swoją przyszłą małżonkę lub małżonka.
- Ktoś z grona twoich przyjaciół lub członek rodziny wkrótce wstąpi w związek małżeński.


i

OCEAN
„Głębokie błękitne morze przemawia do twojej duszy, przynosząc uzdrowienie i ukojenie. Wystarczy, że wyobrazisz sobie, jak zanurzasz się w jego uzdrawiającym łonie, by doświadczyć upragnionych rezultatów. Najlepiej jednak spędź trochę czasu nad prawdziwym oceanem. Niech jego moc i piękno zmyje wszelkie troski i obawy.”

Otrzymujesz tę kartę ze względu na twoją więź z oceanem. To znak, że powinieneś spędzać więcej czasu nad morzem, na przykład w czasie urlopu. Anioły pomogą ci w tym, jeśli je poprosisz i przyjmiesz ich pomoc. Powietrze nad oceanem i jego woda inspirują cię i uzdrawiają.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Oczyszczaj się, biorąc kąpiele z solą morską.
- Pij więcej wody.
- Łącz się z delfinami i innymi morskimi istotami.
- Jedno z twoich poprzednich wcieleń związane jest z oceanem.
- Naucz się jakiegoś sportu wodnego, na przykład żeglowania, nurkowania z fajką albo akwalungiem.
  • 1
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
Przyjaciółka

Witam Was :) Chciałabym poprosić o radę, jak zac[…]

Bardzo dziękuję za przesłanie. Pozdrawiam Aneta

Witaj Ismeno, poprosiłabym jeszcze przeslanie na[…]

Karty przewodnictwa bogiń

Witaj, poproszę również o przesłanie <kwiatek&[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb