- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Awatar użytkownika
przez Alicja
Claudi123 pisze:Klaudia !!! Bardzo prosze o przeslanie od Aniola :) Dziekuje :)

HARMONIA W RELACJACH
Archanioł Raguel:
„My, anioły, otwieramy serca wszystkich zaangażowanych stron. Kłótnie i konflikty zostają natychmiast zakończone.”

Dodatkowe znaczenie: „Twoje modlitwy o osobisty spokój zostały wysłuchane i została Ci powierzona rola pioniera, który wprowadzi w tę sytuację pojednanie. Wizualizuj sobie każdego [włączając w to siebie samego] jako współpracującego i bezstronnego , nawet jeśli dana osoba zazwyczaj nie zachowuje się w taki sposób. Zaufaj wewnętrznemu przewodnictwu, które otrzymujesz i wiedz, że zmiany, choć czasem nie są przyjemne, są jednak często niezbędne. Poproś mnie o pomoc w każdym aspekcie relacji międzyludzkich, który potrzebuje uzdrowienia. Wiedz, że ostatecznie wszystkie relacje mają u swoich podstaw błogosławieństwa, lekcje, które wzbogacają oraz miłość – nawet jeśli wydaje się być inaczej. Pozostań skupiony na tej prawdzie tak bardzo, jak to tylko możliwe.”
Praca z Archaniołem Raguelem: Imię Raguel oznacza „Przyjaciela Boga”, a jego główną rolą jest kreowanie harmonii i porządku w relacjach. Ma moc rozwiązywania konfliktów i ludzie często odnoszą się do niego jak do „Archanioła Sprawiedliwości i Uczciwości”. Jeżeli uważasz, że pozostajesz teraz w jakimś konflikcie, poproś Raguela, by stał się mediatorem. Pojawi się z twórczym rozwiązaniem, w którym wszyscy będą wygranymi.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Jaki jest twój ukochany?

Witaj, Jaki będzie mój przyszły partner? Numer 19[…]

Bardzo dziękuję :-)

wróżba na relację

Powiedziała Pani prawdę. Teraz sie zaliczyliśmy i […]

pomoc w interpretacji