Skocz do zawartości

Runa na miłośc


pawciol

Polecane posty

Oczywiście rozumiem, że telefon, internet i wszelkie inne sposoby już wypróbowałeś i dlatego jako ostateczność, sięgasz po runy? ;)

Może przeanalizowanie sytuacji, dlaczego odeszła, co to spowodowało, byłoby kluczowe? a później chęć naprawy i zmian.

 

Spróbuj, tę runę, przez hm, dwa tygodnie? zobaczysz, czy będą efekty. Jeśli nie, to może lepiej jakiś skrypt zastosować? Tylko ze skryptami ostrożnie ... na pewno nie pierwszy lepszy, czy wykonany dla kogoś innego, z internetu. Skrypt powinien być zrobiony przez kogoś kto się zna na tym oraz specjalnie pod Twój problem.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie, ja się tym nie zajmuję. Wiem tylko tyle, co dla siebie, a temat ze skryptami jest bardzo obszerny, naprawdę trzeba mieć wielką wiedzę o runach żeby podejmować się przygotowania skryptów. Runy muszą być odpowiednio dobrane, tak, aby nie zadziałały inaczej - czytaj nie przyniosły niepożądanych konsekwencji, w tym czasem bardzo bolesnych i niebezpiecznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować, zobaczysz czy coś się wydarzy, zawsze można runę oddać jakiemuś żywiołowi - np spalić.

Oczywiście, poczytaj znaczenie tej Runy i zadaj sobie pytanie, czy naprawdę chcesz z niej skorzystać. Ja tylko napisałam, a co Ty z tym zrobisz, to już Twoja wola :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Wiem, że to stary temat ale może ktoś tu jeszcze czasem zagląda. Nie myślicie, że w takich sytuacjach warto na świeżo zrobić runy poprawiające komunikację? Wtedy jest szansa na wytłumaczenie się obu stron i dojście do wspólnego celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...